آموزش میکروبلیدینگ به روش فیبروز

آموزش میکروبلیدینگ به روش فیبروز

آموزش میکروبلیدینگ به روش فیبروز

آموزش میکروبلیدینگ فیبروز  : یکی از روش هایی که به صورت نیمه دائمی و برای فرم دادن به ابرو از آن استفاده می شود، میکروبلیدینگ است. برای آموزش میکروبلیدینگ نیاز به قلمی است که از چند سوزن تشکیل شده و خطوطی شبیه به تارهای موی ابرو با استفاده از رنگدانه در نقاط خالی ابرو به وجود می آورد.

این روش در واقع یکی از انواع هاشور ابرو است که باعث زیبایی و پرتر شدن ابروها می شود. ابزارهای مورد نیاز برای انجام میکروبلیدینگ، ابزارهایی غیر الکتریکی است که به صورت دستی انجام می شود. در این روش از سوزن های یکبار مصرف استفاده می شود و فشار دست باعث حرکت سوزن روی پوست می گردد.

ماندگاری و دوام استفاده از روش میکروبلیدینگ، بستگی زیادی به جنس پوست دارد. اما به طور معمول ماندگاری این روش بین 2 تا 3 سال می باشد و پس از مدتی باید ترمیم شود.

علاوه بر این در آموزش میکروبلیدینگ باید به رنگ پوست فرد نیز توجه زیادی داشت. چرا که یک رنگ را نمی توان برای همه پوست ها استفاده کرد. برای مثال رنگ های پوست سفید دارای رنگدانه های قرمزی هستند، بنابراین نمی توان برای آنها از رنگ های با تناژ قرمز زیاد استفاده کرد. همچنین برای افرادی با رنگ پوست تیره در صورت استفاده از تناژ رنگ خیلی آبی، قرمز، بنفش و… ابرو بسیار زننده می شود.

 

آموزش میکروبلیدینگ به روش فیبروز

برای انجام میکروبلیدینگ ابرو ابتدا بایستی صورت را به طور کامل پاکسازی کرد تا از وجود هرگونه مواد آرایشی پاک شود. سپس صورت فرد و رنگ و نوع پوست را به طور کامل شناسایی کرد تا عمل میکروبلیدینگ متناسب با صورت فرد انجام شود. همچنین یکی از مهمترین کارها قبل از انجام میکروبلیدینگ قرینه سازی و طراحی ابرو می باشد.

مراحل بعدی برای آموزش میکروبلیدینگ استفاده از بی حسی پمادی و یا پد و نقطه گذاری در نقاط مختلف و مهم ابروی فرد است.

یکی از مراحل مهم در انجام میکروبلیدینگ انتخاب رنگ متناسب با پوست فرد است. همچنین بایستی زاویه تیغ برای به وجود آوردن خطوط درست و با توجه به نوع کار تنظیم شود. سپس به وسیله خط کش قرینه، خط وسط ابرو مشخص می شود.

در قسمت تاج ابرو خطوط بایستی با زاویه ای خاص و فاصله معین کشیده شوند. سپس قسمت آرک ابرو را پر کرده و بعد از آن دم ابرو انجام می شود. هنگام طراحی مشخص کردن خط میان ابرو باعث دقت در انجام کار و تمیز شدن آن می شود.

در مرحله پایانی رنگ مورد نظر را باید به وسیله براش بر روی ابرو گذاشته و مالش داد تا رنگ به لایه زیرین پوست برود. بعد از پاک کردن رنگ بایستی کار را چک کرد تا برای قسمت های رنگ نشده، کار دوباره انجام شود.

بهترین میکروبلیدینگ اصفهان در سالن زیبایی فروز اسلامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *