برگزاری دوره آموزش میکروبلیدینگ در اصفهان در مرکز زیبایی فروز اسلامی 

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره با شماره همراه 09133057500 تماس حاصل فرمایید.

بسیاری از افراد از مدل ابروهای خود ناراضی هستند. آن ها از پودر ابرو، مداد، ژل ابرو، استنسیل و رنگدانه برای فرم گیری و مرتب کردن ابروها استفاده کرده اند اما آن ها تمایل دارند از روش های دائم برای مرتب کردن ابرو بهره مند شوند. هاشور ابرو اصفهان یکی از بهترین راه حل های رهایی از ابروهای کم پشت و کم رنگ است، با بهره مندی از آموزش میکروبلیدینگ می توانید ابروهای مرتب شده را به شکل دائم تجربه کنید.

زمانی که مراحل آموزش میکروبلیدینگ را سپری می کنید، متوجه می شوید این تکنیک آرایشی همان خال کوبی به سبک هنرمندانه است. برای طراحی میکروبلیدینگ از کاشت رنگ دانه در زیر پوست استفاده می شود.

تکنیک های آموزش میکروبلیدینگ روز به روز در حال تغییر و آپدیت است. اگر بعد از انجام میکروبلیدینگ در سالن های زیبایی غیر حرفه ای پشیمان شدید میتوانید از طریق صفحه ریموو ابرو اصفهان نسبت به ریموو ابرو خود اقدام نمایید.

مراقبت های میکروبلیدینگ

برای انجام میکروبلیدینگ نیاز به مراقبت های ویژه دارید. این مراقبت ها انجام تاتو ابرو را موفق تر خواهد کرد. از خوردن قرص ها و خوراک رقیق کننده خون همچون رتینول، آسپرین و … بپرهیزید . مواد رقیق کننده را به مدت یک هفته قبل از میکروبلیدینگ قطع کنید.

رتینول از داروهایی است که باعث نازک شدن پوست می شود. بنابراین خونریزی بعد از میکروبلیدینگ افزایش می یابد. به طور کلی در آموزش میکروبلیدینگ به نکات مراقبتی و اجرایی این تاتو نیز توجه می شود. جالب است بدانید خونریزی زیاد باعث معلق شدن و عدم تثبیت رنگدانه می گردد. الکل، کافئین و دیگر رقیق کننده های خون نیز نباید مورد استفاده قرار بگیرند.

آموزش میکروبلیدینگ نشان می دهد که انجام تاتو ابرو با درد نسبی همراه است. برای انجام تاتو ابرو هم مانند دیگر تاتوها از بی حسی موضعی استفاده می شود. بی حسی موضعی با یک کرم فراهم می شود. بسیاری از افراد که تحت میکروبلیدینگ قرار گرفته اند، احساس خراش کمی بر روی پوست را توضیح می دهند.

آموزش میکروبلیدینگ ابرو

ممکن است درد میکروبلیدینگ در برخی افراد بیشتر باشد. بنابراین بهتر است این افراد حساس حدود یک ساعت بعد از استفاده کرم موضعی بی حسی تحت میکروبلیدینگ قرار بگیرند. مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ نیز اهمیت زیادی دارد. رنگ دانه های تازه کاشته شده در برابر رطوبت باید محافظت شوند. در واقع تا یک هفته از ورزش های سخت، شستن صورت با آب، شنا کردن و کلیه اقداماتی که باعث تعریق می شود، بپرهیزید. اگر تاتو ابرو در روزهای اول خیس شود، پوسته خیلی زود کنار می رود و رنگدانه نابود می گردد.

عوارض طبیعی میکروبلیدینگ که نباید نگران آن بود

بسیاری از بیماران در هفته اول بعد از میکروبلیدینگ، قرمزی پوست، خارش و التهاب را تجربه می کنند. برای تسکین این موارد از وازلین استفاده کنید. ابروهای شما بعد از میکروبلیدینگ اندکی تیره به نظر می رسد. با گذشت زمان رنگ ابروها، حدود 30 تا  40 درصد کمرنگ تر خواهد شد. تورم خفیف و قرمزی جزئی بعد از انجام میکروبلیدینگ کاملاً طبیعی به نظر می رسد.

تا زمان بهبودی کامل از انجام هر گونه میکاپ، آرایش یا استفاده از هر نوع مواد و محصولی برای ابرو خودداری نمایید. در واقع شما باید با ابروهای خود مانند یک زخم باز رفتار کنید.

تاتو ابرو عمر نسبتاً طولانی دارد. بسیاری از خانم ها هر شش ماه یک بار آن را تمدید می کنند. توجه داشته باشید که میکروبلیدینگ بعد از مدتی کمرنگ می گردد. این موضوع برای پوست های چرب زودتر اتفاق می افتد.

 

روش های ترسیم ابرو

روش های ترسیم ابرو

مراحل انجام میکروبلیدینگ

برای آموزش میکروبلیدینگ به چند وسیله اصلی نیاز داریم. اصلی ترین فرآیند تاتو ابرو با سوزن های ریز انجام می گیرد. دسته کوچک و تیغه یک بار مصرف نیز از دیگر تجهیزات آموزش میکروبلیدینگ می باشند.

میکروبلیدینگ دوام زیادی دارد. بسته به پوست فرد می تواند عمری بین شش تا یک سال داشته باشد.

بعد از انجام میکروبلیدینگ نیاز به پماد ضد باکتری 24 ساعته خواهید داشت. این پماد 24 ساعت اول مورد استفاده قرار می گیرد و شبیه به وازلین است. از پمادهای ضد باکتری به مدت یک هفته استفاده می شود.

سعی در برداشتن دلمه های ایجاد شده از بریدگی های کوچک نداشته باشید و برای بهبودی از رتینوئید یا اسید استفاده نکنید. استفاده از این مواد باعث از بین رفتن رنگ دانه خواهد داشت.

محیط و لوازم استریل شده قبل از آموزش میکروبلیدینگ مورد توجه قرار می گیرند. در آموزش میکروبلیدینگ ابتدا فرد بر روی تخت استریل و تمیز قرار می گیرد. در ادامه از پماد یا مواد بی حسی موضعی استفاده می شود. بعد از آمادگی بیمار میکروبلیدینگ آغاز می شود.

جهت اطلاع از قیمت میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان با ما تماس بگیرید

برش های سطحی در آموزش میکروبلیدینگ

در آموزش میکروبلیدینگ از برش های کوچک سطحی صحبت می شود. برش های سطحی در نخستین گام میکروبلیدینگ در امتداد ابرو زده می شود. بیشتر افرادی که میکروبلیدینگ را تجربه کردند، از تجربه خراش های سطحی سخن گفته اند. خراش های کوچک برای جای گذاری رنگ دانه مورد استفاده قرار می گیرند.

در ادامه آموزش میکروبلیدینگ، رنگ دانه ها در قوس ابرو رسوب داده می شوند. در واقع در این فرآیند، رنگ دانه ها در زخم ها قرار می گیرند. این زخم ها مانند موهای ابرو زده می شوند و شباهت زیادی به آن ها دارند. کلیه مراحل اجرا و آموزش میکروبلیدینگ حدود یک ساعت زمان می برد.

آموزش میکروبلیدینگ

خط فرضی در آموزش میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ مانند معماری ابرو است. برای کشیدن خط فرضی ابرو در آموزش میکروبلیدینگ از خودکار یا مداد استفاده می شود. این کادر برای قالب صحیح ابروها مورد استفاده قرار می گیرد. از یک تیغه شیب دار برای خراش های سطحی استفاده می شود. این خراش ها با 10 تا 12 سوزن ایجاد می گردند. خراش های سطحی ایجاد شده به عمق پوست نفوذ نمی کنند. خراش ها با ظرافت خاصی بر روی پوست ایجاد می شوند و مانند برش کاغذ هستند.

کاشت رنگ دانه میکروبلیدینگ در لایه اپیدرم پوست انجام می شود و ظاهری زیبا و طبیعی به ابرو می دهد. رنگ دانه های انتخابی برای میکروبلیدینگ باید از نوع پزشکی و درجه یک باشند.

تفاوت تاتو و میکروبلیدینگ

اگر چه بسیاری از افراد میکروبلیدینگ را با خال کوبی و تاتو برابر می دانند اما واقعیت امر نشان می دهد که این دو تکنیک با یکدیگر تفاوت زیادی دارند. در آموزش میکروبلیدینگ از عمق کم برای کاشت رنگ دانه ها صحبت می شود اما در تاتو و خال کوبی، جای گذاری رنگ ها در لایه های عمیق پوست انجام می گردد.

به همین خاطر میکروبلیدینگ بعد از مدتی کمرنگ شده و نیاز به ترمیم و بازسازی دارد اما خالکوبی تا ابد بر روی پوست باقی می ماند و کمرنگ نخواهد شد.

تفاوت تاتو ابرو و میکروبلیدینگ و عنوان تفاوت ها در آموزش میکروبلیدینگ

برای میکروبلیدینگ از ابزارهای الکتریکی استفاده نمی شود و خبری از سوراخ های عمیق نیست.

حساسیت با میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ می تواند باعث حساسیت شود. افراد بسیاری به رنگ دانه های به کار رفته در میکروبلیدینگ حساسیت دارند. قبل از اعمال میکروبلیدینگ از تست های لازم برای حساسیت استفاده می شود.

پیگیری وضعیت ابرو بعد از آموزش میکروبلیدینگ

درمان و پیگیری وضعیت ابرو بعد از میکروبلیدینگ بسیار ضروری است. این پیگیری و بررسی به مدت شش تا هشت هفته بعد از اجرای میکروبلیدینگ انجام می گیرد.

 

ماندگاری آرایش دائم

بی حسی در میکروبلیدینگ

پمادهای موضعی بی حس کننده در آموزش میکروبلیدینگ و انجام آن مورد استفاده قرار می گیرند. این پمادها تاثیر کامل خود را بعد از گذشت 40 دقیقه نشان می دهند. در آموزش میکروبلیدینگ، تقسیم بندی زمان اهمیت زیادی دارد. 10 دقیقه قبل از اینکه کرم بی حسی موضعی به اوج تاثیر خود برسد، باید کارهایی نظیر اندازه گیری، تقارن ابرو، ویژگی های صورت و … مورد بررسی قرار بگیرد.

اگر فرد در حین جای گذاری تدریجی رنگ دانه ها احساس ناراحتی و درد داشته باشد، در این صورت مجدداً از کرم موضعی بی حسی استفاده می شود. این کرم بعد از گذشت 10  دقیقه تاثیر خود را نشان می دهد.

ارزیابی میکروبلیدینگ در آموزش میکروبلیدینگ

ارزیابی موفقیت میکروبلیدینگ بعد از گذشت شش تا هشت هفته انجام می شود. در واقع در این ارزیابی، گاهی نیاز به ایجاد برش های دیگر خواهیم داشت. این برش های جدید برای جای گذاری رنگ دانه تیره مورد استفاده قرار می گیرند.

ارزیابی تاتو ابرو

نکات آموزش میکروبلیدینگ نشان می دهد که مراقبت های موثری بعد از فرآیند میکرو حائز اهمیت است. در واقع ترمیم شدن ابرو با ایجاد تحریکات پوستی مانند قرمزی، خارش و التهاب همراه است. بنابراین در حین مواجه با این عوارض به شکل خفیف نگران نشوید.

بعد از طی کردن 10  روز از انجام میکروبلیدینگ، شاهد تغییر رنگ آن خواهید بود. ممکن است ابروهای شما پوسته پوسته به نظر برسد. همچنین ممکن است رنگ اولیه خود را نداشته باشد. این موضوع کاملاً طبیعی و عادی است. در واقع رنگ نهایی ابروی شما با گذشت 30 روز از فرآیند میکروبلیدینگ قابل رویت است. شکل، رنگ و ظاهر واقعی ابروها بعد از گذشت یک ماه نمایان می گردد. بنابراین بهتر است هر گونه قضاوت در مورد میکروبلیدینگ ابرو را به 30 روز بعد موکول کنید.

چه افرادی نمی توانند از میکروبلیدینگ استفاده کنند؟

خانم های باردار نباید از میکروبلیدینگ ابرو بهره مند شوند. همچنین افرادی که به بیماری های خاص دچار هستند، نباید میکروبلیدینگ را انجام دهند. در مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.

ماندگاری میکروبلیدینگ

بسیاری از افراد تمایل دارند بهترین آموزش میکروبلیدینگ را برای ماندگاری بالا فرا بگیرند. ماندگاری بالای میکروبلیدینگ به عوامل مختلف بستگی دارد. در واقع قرارگیری در معرض آفتاب، سبک زندگی، نوع پوست، محصولات آرایشی مورد استفاده و … تاثیر زیادی در دوام و عمر میکروبلیدینگ دارد.

انتخاب رنگ مناسب بخش مهمی از فرآیند آموزش میکروبلیدینگ می باشد. در واقع رنگدانه انتخابی باید با رنگ پوست هماهنگ باشد.

عدم رعایت نکات مهم قبل از اجرای میکروبلیدینگ و عدم مراقبت صحیح بعد از اجرای آن می تواند باعث عارضه شود. برای بهبود زخم های میکروبلیدینگ از پمادهای مناسب استفاده کنید تا خطر بروز عفونت را به صفر برسانید.

خشک نگه داشتن میکروبلیدینگ در هفته اول اهمیت زیادی دارد. چون باعث شکل گیری بهتر ابروها خواهد شد.

میکروبلیدینگ ابرو در سالن تخصصی فروز اسلامی

خدمات میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در سالن تخصصی فروز اسلامی بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان توسط میکروبلیدینگ کارهای حرفه ای و مجرب ارائه می شود. سالن فروز اسلامی با داشتن بیش از 10 سال تجربه ، خدمات میکروبلیدینگ را به صورت کاملا حرفه ای و با کیفیت انجام می دهد. خدماتی همچون هاشور ابرو اصفهان ، آموزش میکروبلیدینگ ، آموزش فیبروز و آموزش میکروپیگمنتیشن در اصفهان توسط متخصصین مجرب ارائه می شود. تمامی تجهیزات و مواد مورد استفاده ، بی حسی موضعی ، ابزار میکرو ابرو از بهترین و معتبرترین برند ها تهیه شده است . ریموو ابرو در بهترین مرکز لیزر تاتو در اصفهان نیز از خدمات دیگر سالن فروز اسلامی می باشد. مشاوره تخصصی قبل از انجام میکرو به شما کمک می کند تا از نتیجه نهایی، رضایت کامل را کسب کنید. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت فیبروز ابرو در اصفهان به صورت تلفنی با ما در ارتباط باشید.