ابزار اصلی آرایش

ابزارهای اصلی آرایش

ابزارهای اصلی آرایش

بسیاری از خانمها علاقه دارند در هر زمان و مناسبت از ابزارهای میکاپ و آرایشی و بهداشتی استفاده کنند ،تا زیبایی خود را بیشتر به نمایش بگذارند و از نظر ظاهری عالی باشند ، اما ممکن است درصد زیادی از آنها در نتیجه عدم استفاده ، یا در دسترس بودن ابزارهای اصلی آرایش و لوازم میکاپ در این امر دچار اشتباه شوند که از طریق این مبحث ارائه خواهیم کرد.

 

مهمترین ابزارهای آرایش اساسی ، برای داشتن ظاهری متمایز و بی نقص

از  توصیه هایی که می شود این است که  با استفاده از انگشتان دست ، لوازم میکاپ و آرایشی و بهداشتی خود را به کار نبرید ، و از ابزارهایی برای هر محصول استفاده کنید و مراقب باشید که به طور مرتب آنها را تمیز کنید ، و ابزارهای اصلی عبارتند از:

برس پاک کننده پودر: این یک برس با اندازه ای نسبتا بزرگ است که پس از اتمام استفاده از آرایش برای از بین بردن پودر اضافی استفاده می شود.

کاربرد برس رژ گونه : این یک قلم مو دایره ای است ، اندازه آن کوچکتر از برس پودر است ، به روشی که متناسب با اندازه گونه ها باشد.

برس های سایه چشم: مانند برس مخلوط کننده سایه چشم ، و برس زیرساز سایه چشم.

اسفنج پایه و کانسیلر : برای استفاده از کرم پایه و کانسیلر روی صورت که به طور یکنواخت پخش شود .

موچین ابرو ، فرمژه ، لوسیون ها ، تونیک: پس از تمیز کردن پوست به عنوان ضد عفونی کننده مورد استفاده قرار می گیرد ، زیرا برای محکم کردن و بسته شدن منافذ بزرگ پوست و از بین بردن سلول های مرده پوست ، از صورت و گردن استفاده می شود و با مرطوب کردن یک پنبه با کمی تونیک استفاده می شود ، سپس صورت و گردن را با آن پاک می کنید.

کرم مرطوب کننده: به عنوان یکی از ابزارهای اساسی در نظر گرفته می شود ، زیرا با حفظ آبرسانی پوست ، آن را تجدید می کند ، از قرار گرفتن در معرض مستقیم پوست در برابر کرم پایه ، جلوگیری می کند ، همچنین باعث تاخیر در بروز علائم پیری می شود. پوست آن را جذب می کند.

فونداسیون: از این پایه برای یکپارچه سازی رنگ پوست ، پنهان کردن نواقص و ایجاد صافی و شفافیت پوست استفاده می شود و توصیه می شود رنگ پایه ای را نزدیک به رنگ پوست انتخاب کنید.

کانسیلر: برای پوشاندن نواقص پوستی ، جای جوش  و لک های  تیره پوست استفاده می شود و توصیه می شود سایه ای سبک تر از تن پایه پوست انتخاب کنید.

پودر فیکس کننده: پس از اتمام کار با پایه ، برای نگه داشتن آرایش برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار می گیرد.

مداد ابرو: برای تعریف شکل ابروها و پر کردن شکاف ها استفاده می شود و توصیه می شود رنگی مناسب و نزدیک به رنگ اصلی موهای ابروها را انتخاب کنید.

خط چشم: برای تعریف شکل چشم ، داخل و خارج استفاده می شود.

سایه چشم: برای اضافه کردن درخشش و سرزندگی به چشم ها استفاده کنید.

ریمل: برای افزایش حجم ، طول و حجم مژه استفاده می شود.

Alblashar: برای افزایش درخشش و درخشندگی صورت استفاده می شود و توصیه می شود از رنگ های صورتی استفاده کنید ، زیرا برای همه رنگ های پوست مناسب است.

رژ لب: برای افزایش جذابیت لب و افزایش زیبایی ظاهری از ابزار های اصلی آرایش و میکاپ است که استفاده می شود و به صورت مایع یا جامد موجود است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *