اکستنشن مژه اصفهان
اکستنشن مژه اصفهان

اکستنشن مژه اصفهان

اکستنشن مژه اصفهان

اگه مژه های کم پشت و بی حالتی دارید می توانید با اکستنشن مژه به صورت خیلی طبیعی، زیبایی دوچندانی به چشم های خود دهید.

شما با خیال راحت می توانید حجم و بلندی مژه هایتان را با اکستنشن تغییر دهید و بدون هیچ گونه آسیب به مژه، نیازی به آرایش چشم نداشته باشید، مناسب ترین و آسان ترین روش زیبایی به خصوص برای افرادی که مژه های کم پشت و بی حالتی دارند.

در سالن فروز بیوتی اکستنشن مژه به روش تار به تار کلاسیک والیوم و مگاوالیوم d2. 3d. 4d با استفاده از مواد مرغوب وارداتی مژه های سبک ابریشمی و منعطف و بدون دیده شدن چسب، با در نظر گرفتن فرم چشم و اصلاح آن (پف و افتادگی پلک…) انجام می گیرد.

میزان بلندی و حجم اکستنشن با توجه به فرم چشم و سلیقه شما انجام می شود. یکی از مزیت های مهم اکستنشن کلاسیک، ظاهر کاملا طبیعی آن می باشد. با این روش دیگر نیازی به استفاده از ریمل و خط چشم نداشته و همواره صورتتان کاملا مرتب و تمیز به نظر می رسد.

هر اکستنشنی بدون آسیب نیست لطفا در انتخاب خود دقت کنید تا متحمل کمترین آسیب نشوید و حتما قبل از انجام اکستنشن از کیفیت مواد مطمئن شوید

اگر برای اکستنشن مژه اصفهان به دنبال بهترین مژه کار هستید ما به شما سالن زیبایی فروز بیوتی که از بهترین آرایشگاه زنانه اصفهان است را معرفی می کنیم هم چنین در این سالن آموزش اکستنشن مژه اصفهان به صورت تخصصی و تضمینی انجام می شود و به صورت اصولی از صفر تا صد مبتدی و پیشرفته آموزش داده می شود، فقط کافی است یک بار هزینه کنید و در مدت کوتاه جذب بازار کار شوید، رفع اشکال و پشتیبانی نا محدود تا زمان حرفه ای شدن شما در این سالن انجام می گیرد.

اکستنشن مژه اصفهان
اکستنشن مژه اصفهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *