بهترین بوتاکس مو در اصفهان
بهترین بوتاکس مو در اصفهان

بهترین بوتاکس مو در اصفهان

بهترین بوتاکس مو در اصفهان در سالن فروز بیوتی

در سالن زیبایی خانم فروز اسلامی شما از بهترین خدمات احیا و بهترین بوتاکس مو در اصفهان بهره مند می شوید پس تا دیر نشده با ما تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو کنید.

درمان بوتاکس مو چیست؟

آیا شما فکرمی کنید ، آیا بوتاکس مو درمانی است که سوزن ها را به پوست سر تزریق می کند؟ مطمئن باشید ، بوتاکس مو به هیچ وجه یک عمل جراحی و تهاجمی نیست.

این نوعی از صاف کردن عمیق است که می توانید با راحتی در صندلی سالن یا حتی در منزل خود بنشینید و بلافاصله بعد از اتمام کار از موهای صاف و درخشان خود لذت ببرید.

درمان بوتاکس برای چیست؟

بوتاکس مو به عنوان یک درمان ضد وزی مو شناخته شده است. این حتی می تواند آسیب دیده ترین موها را به موهایی صاف و درخشان تبدیل کند.

آرایشگر متخصص بوتاکس مو پس از شستشو و خشک کردن کامل موهای شما ، با یک درمان ته که عاری از مواد شیمیایی است  موهای شما را با 100٪ مواد طبیعی شامل پروتئین ، ویتامین ها ، آنتی اکسیدان ها و روغن ها تغذیه می کند. این درمان با اتوی مو به موهای شما وارد می شود.

پس از آن ، موهایتان  صاف ، آبرسانی و جوانسازی خواهید می شود.

یکی از اصلی ترین مزایای دریافت بوتاکس مو این است که موهای شما تا چند ماه بدون دردسر و قابل  کنترلو مرتب می شوند. بنابراین ، مناسب برای کسانی که باید از رنگ آمیزی و استفاده مکرر از وسایل گرمایشی مثل اتو مو و سشوار  و … وز و شکننده و نازیبا می شود.

این درمان از موهای بلوند گرفته تا تیره  از موهای موج دار و صاف و فر را شامل می شود.

بوتاکس مو مانند پروتئین دادن به موهای شما است. ممکن است شما در خانه کارهایی مشابه برای تقویت مو انجام داده باشید ، اما یک درمان با بوتاکس در سالن معتبر مؤثرتر است و اثرات آن طولانی تر خواهد شد.

بوتاکس مو برای چه کسانی مناسب است؟

اگر موهای شما دچار کمبود رطوبت و خشکی می شود ، یا دچار موخوره و وز شدن ، یا موهای سالم تری می خواهید ، بهترین بوتاکس مو در اصفهان می تواند یک درمان طولانی مدت باشد .

پر از پروتئین های مغذی ، آنتی اکسیدان ها ، ویتامین ها و سایر مواد موی سالم است که شکاف های موجود در فیبرهای مو شما را پر کرده و آن را به زیبایی طبیعی آن باز می گرداند. علاوه بر از بین بردن موهای وز شده ، بوتاکس به موهای شما حجم می بخشد و رشته های مو را که قبلاً آسیب دیده بودند جوان سازی می کند .

شاید با توجه به اینکه بوتاکس مورد استفاده  برای صورت به صورت تزریقی با آمپول است ، ای سوال پیش می آید که آیا بوتاکس مو نیز تزریقی است؟

اما هرگز در روش بوتاکس مو تزریقی وجود ندارد بلکه مانند سایر روش های درمانی مو مثل کراتینه است ولی چون به مو حالت شادابی و طراوت و سرزندگی می بخشد و وزهای مو را صاف می کند بوتاکس مو نامیده می شود.

 

بنابراین دقیقاً مواد تشکیل دهنده بوتاکس مو  چیست؟

این ترکیبات شامل ویتامین B5 ، ویتامین E ، روغن آرگان ، روغن نارگیل ، کمپلکس کلاژن ، اسید گلیوکسیلیک و اسیدهای آمینه است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *