بوتاکس مو چیست

بوتاکس مو چیست و چه افرادی به بوتاکس مو برای احیای موهایشان نیاز دارند

بوتاکس مو چیست؟

بوتاکس مو چیست ؟ یکی از روش های درمانی که برای کاهش دادن وزی مو و پر کردن و صافی آن کمک می کند، بوتاکس مو می باشد. استفاده از این روش باعث نرم کنندگی عمیق مو شده و با استفاده از موادی مانند پروتئین ها، ویتامین ها، آمینو اسیدها و… به بازسازی مو کمک می کند.

 

در واقع استفاده از بوتاکس برای مو، یک روش شیمیایی نیست بلکه با استفاده از موادی مانند ویتامین های E و B5، روغن خاویار، کلاژن ها و… باعث احیا و درمان موهای آسیب دیده می شود. این روش برای کسانی که دارای موهای آسیب دیده، کم پشت، وز و یا دارای مو خوره هستند، مناسب است.

 

بوتاکس مو باعث پر شدن قسمت های نازک و یا شکسته مو می شود، بنابراین با انجام آن موها پر و براق می شوند. برای استفاده از بوتاکس دو روش وجود دارد. در روش اول مواد به صورت موضعی مو را پوشش می دهند و باعث سلامتی و درخشش مو می شود.

 

در روش دیگر مواد بوتاکس به پوست سر تزریق می شوند و مقدار کمی از این مواد باعث کاهش سردردهای میگرنی، کم شدن تعریق و همچنین اهداف آرایشی می باشد.

 

هزینه بوتاکس مو

قیمت انجام بوتاکس برای مو به مواردی مانند برند مواد مورد استفاده در بوتاکس، اندازه و میزان آسیب دیدگی مو، سالنی که قرار است در آن بوتاکس انجام شود و… بستگی دارد. قیمت مواد و محصولات بوتاکس با توجه به نوع برند در بازار متفاوت است.

برای انجام این روش به منظور درمان و احیای مو، بایستی از برند معتبر و مورد اطمینان استفاده کرد تا نتیجه کار نهایی با کیفیت باشد. همچنین مواد مورد استفاده در بوتاکس مو تا 6 ماه باقی می ماند و رنگ کردن و استفاده از اتو یا سشوار به صورت مداوم، ماندگاری و دوام آن را کاهش می دهد.

همچنین برای ماندگاری بیشتر بوتاکس مو، بایستی از شامپوهایی بدون سولفات و مواد شیمیایی استفاده کرد. علاوه بر این کاربرد روغن نارگیل، آرگان و ماکادمیا برای مراقبت از مو بعد از انجام بوتاکس و ماندگاری بیشتر آن نیز توصیه می شود.

بهترین کراتینه مو اصفهان و بهترین مرکز بوتاکس مو اصفهان   در سالن زیبایی فروز اسلامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *