تاثیر وازلین در پرپشتی ابرو

تاثیر وازلین در پرپشتی ابرو

تاثیر وازلین در پرپشتی ابرو

بسیاری  از خانم ها امروزه  به دلیل این که ابروها ی پرپشت مد شده اند ، سعی در رشد ابروهای خود دارند . متأسفانه ، هیچ مدرکی وجود ندارد که هیچ یک از ترکیبات موجود در وازلین ، که یک مارک ژله نفتی است ، تاثیر در پرپشتی ابرو دارند.

با این حال ، وازلین بسیار مرطوب کننده است و در واقع احتمال دارد که به پر شدن و ضخیم تر شدن ابروها کمک کند ، حتی اگر در واقع با همان سرعت در حال رشد باشند. وازلین همچنین می تواند به عنوان ژل موی شگفت آور مؤثر استفاده شود.

با این حال اگر به دنبال سریعترین روش برای زیبایی و پرپشتی ابروهای خود هستید میکروبلیدینگ را در سالن فروز اسلامی تجربه کنید.

وازلین چه کاری برای ابروهای شما می تواند انجام دهد؟

متاسفانه ، وازلین اکسیر جادویی نیست که بتواند ابروهای شما را رشد دهد تا اینکه شما را به یکباره به ابروهای مورد علاقه تان برساند.

وازلین از روغن معدنی و موم (ژله پتروشیمی) ساخته شده است. این مواد می توانند به آبرسانی پوست و موهای خشک کمک کنند ، و موهای مرطوب شده ممکن است به طور مؤثر رشد کنند.

وازلین همچنین می تواند به ابروهای شما ظاهر کامل تری را نشان دهد. این کرم ژل مانند  می تواند هر رشته را پوشانده و از این طریق باعث ضخیم تر شدن آن شده و به ماندن در محل کمک می کند.

وازلین و ژله نفتی در اصل یکسان هستند . شرکتی که وازلین تولید می کند ، از روغن فیلتر شده با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای دارویی استفاده می کند.

وازلین  از نظر فنی محصولی طبیعی است ، زیرا از مواد معدنی موجود در زمین – روغن ، به طور خالص – تهیه شده است.

 

چگونه از وازلین روی ابرو استفاده می کنید؟

اگرچه هیچ تحقیقی وجود ندارد که ادعا کند وازلین واقعاً ابروهای شما را رشد خواهد داد ، امتحان کردن آن ضرری ندارد. وازلین کرمی  قابل اعتماد و مرطوب کننده، بنابراین می تواند به تسکین پوست خشک یا پوسته پوسته شدن کمک کند – و موهایی که آبرسانی می شوند احتمال شکستن آنها کمتر است.

برای استفاده ، مقدار کمی وازلین را از شیشه با استفاده از دستان خود برداشته و آن را روی ابرو و اطراف ابرو خود ماساژ دهید ، با مراقبت از پوشاندن ابرو کامل. آنها صاف و براق به نظر می رسند .

آیا استفاده از آن در ناحیه چشم بی خطر است؟

آکادمی درماتولوژی آمریکا می گوید که وازلین برای استفاده بر روی پلک بی ضرر است و ممکن است به خصوص آبرسانی زمانی که پوست خشک است کمک کند.

اما اگر پوستی چرب همراه با آکنه دارید ، آکادمی پوست آمریکا ژله نفتی را توصیه نمی کند ، زیرا می تواند منافذ را مسدود کرده و به طور بالقوه باعث ایجاد شکستگی کند

اطمینان حاصل کنید که وازلین مورد استفاده روی پوست یا ابروهای شما عطری نیست ، زیرا این مارک دارای محصولات خاصی است که حاوی رایحه هستند و باعث تحریک پوست می شوند.

آیا می توان از وازلین برای شکل دادن ابرو استفاده کرد؟

برای شکل دادن به ابروها می توانید از وازلین استفاده کنید. در اینجا آمده است:

ابروهای خود را با اسپولی (برس ابرو) یا فرچه ریمل پاک کنید.

مقدار کمی (کمتر از نخود) را روی ابروها بمالید.

ابروهای خود را به سمت بالا شانه بزنید

از آنجا که وازلین چسبنده است ، می تواند ابروهای شما را در جای خود نگه دارد ، اما باز هم با مواد پاک کننده و آب به راحتی از بین می رود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *