تراپی و احیا مو

کراتینه مو از بهترین روش های تراپی و احیا مو است.

درمان های جدید مبتنی بر کراتین ممکن است باعث صرفه جویی  هر روزه در زمان شما بشود.

آرزو دارید موهای صاف و درخشان تری داشته باشید؟ روش های صاف کننده مو کراتین گزینه ای محبوب در بین افراد است.

اگر شما قصد تراپی و احیا موی خود را دارید  خود را دارید مطلب زیر را بخوانید:

کراتین چیست؟

پروتئینی است که به طور طبیعی در موهای شما وجود دارد.

چگونگی انجام این روش: یک آرایشگر حرفه ای در این زمینه  محصول صاف کننده موی کراتین را روی موی شما می گذارد و سپس از حرارت با یک اتوی موی سرامیکی برای صاف کردن مو اقدام میکند. این روند بسته به طول مو شما حدود 90 دقیقه یا بیشتر طول می کشد. محصولات  و روش های کراتین بسیار متنوع هستند .

نباید سه یا چهار روز بعد از شروع درمان موهای خود را بشویید. او می گوید ، زیرا صاف شدن و عملکرد مواد کراتینه روی مو به زمان نیاز دارد.

بهترین شیوه برای صرفه جویی در وقت برای آرایش موهایتان : اگر معمولاً موهای خود را صاف می کنید ، یک روش صاف کننده مو با کراتین می تواند زمان رسیدگی به مو را 40 تا 60 درصد کوتاه کند ، موهای صاف و درخشان مساویست با صرفه جویی در وقت شما.

بعد از درمان می توانید موهای وز شده را فراموش کنید. می توانید  با خیال راحت در هوای مرطوب  و باران بیرون بروید و موهای شما تغییر نکند.

نگهداری: پس از انجام درمان موی کراتین و پس از مدت انتظار عدم شستشو ، باید از شامپوی عاری از سولفات سدیم برای کمک به حفظ درمان استفاده کنید.

چه مدت طول می کشد: در صورت مراقبت نتایج چهار تا شش ماه طول می کشد.

آیا کراتینه مو مضر است؟

درمان کراتین باعث موخوره موهای شما نمی شود ، اما ممکن است اتو کردن باعث موخوره شودیکی از  متخصصین پوست و مو در نیویورک می گوید: “موخوره و آسیب مو هیچ ارتباطی با درمان کراتینه ندارد.” “بعضی از آرایشگران در صورت حرفه ای نبودن ممکن است از اتوی بسیار داغ استفاده کنند که مو را بسوزاند ، و باعث می شود که این حالت آسیب ببینند.

کراتین بیشتر یک روش ترمیمی است.حتی اگر نوع موی خوبی هم داشته باشید ، باز هم ساقه مو را تقویت می کند و موهای شما را مقاوم تر می کند.”

در سالن زیبایی فروز اسلامی با بهترین و با کیفیت ترین مواد در اصفهان آماده ارائه خدمات می باشیم