درمان های ریزش مو

درمان های ریزش مو

درمان های ریزش مو

موی سر سالم و درخشان  تاج زن و نماد زیبایی اوست.هرچه سالم تر می شود براق تر و شاداب تر می شود ، و زیبایی زن نیز بیشتر می شود  . ممکن است در هر  ، دوره هایی از زندگی افراد موهایشان ضعیف و نازک شودکه ناشی از دلایل افزایش سن یا فرسودگی مو یا استفاده نادرست از برخی محصولات و عدم مراقبت از آن باشد که نیاز به درمان های ریزش مو احساس می شود.یکی از درمان های سالنی برای افزایش ضخامت مو کراتینه مو است

بعد از اینکه موهای شما روی شانه  شما به وفور یافت شد نگرانی شما ممکن است به یک کابوس تبدیل گردد

 

انواع مشکلات مو

دونوع مشکل عمده ممکن است در موها وجود داشته باشد یکی نازک بودن تارهای مو و دیگری ریزش شدید موها

در مورد نوع اول که ممکن است ژنتیکی باشد ، فرد دارای تارهای مو نازک و سبکی است ، به این معنی که موها دارای ضخامت و استحکام کمی هستند که با توجه به چندین عامل از یک شخص به فرد دیگر متفاوت است ، برخی از ما موهای ضخیم قوی داریم و برخی دیگر موهای باریک و شکننده ای دارند که به آن موهای نازک گفته می شود.

اگر موهای شما از نوع نازک است ، این بدان معنی نیست که کل موهای شما سبک به نظر می رسد ، ممکن است برخی از افراد موهایی با ضخامت نازک داشته باشند اما تعداد تارهای موی آنها  زیاد باشد که باعث می شود حجم موهایتان زیاد به نظر برسد، بحران واقعی زمانی است که هر حرکت ملایمی مثل شانه زدن باعث ریزش زیاد مو می شود

که در این حالت  مو به  مراقبت احتیاج دارد تا  آسیب دیدن  آن جلوگیری کنید تا به سرعت موهای خود را از دست ندهید.

چند مورد از درمان های مو :

  1. درمان ریزش مو با پلاسما

تزریق پلاسما یکی از مهمترین و مشهورترین روشهای زیبایی محسوب می شود ، نیازی به جراحی کامل ندارد ، بلکه فقط چند دقیقه است و سپس اثر در طی یک دوره کوچک اثر میگذارد، در مورد موهای نازک ، ما به تزریق پلاسما مو یا پوست سر متوسل می شویم ، تزریق پلاسما به سلولها کمک می کند تا با افزایش فعالیت خود فعالیت کنند.همچنین ناحیه تزریق را تغذیه می کند تا موها دوباره رشد کنند.

 

2- لیزر

امروزه لیزرها برای هر قسمت از بدن کاربرد زیبایی دارند ، همچنین برای درمان و رفع مشکلات جزئی مو .

لیزر فولیکولهای ضعیف یا غیرفعال مو را فعال و تحریک کرده و قدرت و بهره وری آنها را افزایش می دهد و منجر به رشد موهای قوی ،  و سالم می شود که عمر طبیعی مو را دوام می آورد.

 

3-قرص و دارو

شرکت های داروسازی برای تولید انواع مختلفی از داروهای درمان ریزش مو ، نازک شدن مو و کمک به دستیابی به سالم و متراکم کمک کرده اند ، تمام این داروها به افزایش گردش خون برای افزایش مواد مغذی تأمین کننده فولیکول مو که از طریق خون به آنها می رسد ، بسیار متکی هستند. این داروها جادو نمی کنند بلکه بیشتر به سلامتی و تغذیه شما وابسته هستند ، بنابراین ظاهر شدن نتایج زمان می برد.

 

4- کاشت مو

اغلب راه حل روند کاشت مو به جز در موارد خیلی حاد دیررس مانند طاسی در مردان یا مقادیر زیادی ریزش مو و ظاهر شکافهای باز در پوست سر به طور کامل مورد استفاده قرار نمی گیرد.

در این فرآیند  فولیکول های که از موهای متراکم مانند پشت سر از همان شخص گرفته شده اند ، پیوند می خورند ، سپس مجددا در مناطق باز کاشته می شوند تا موها تولید و رشد کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *