ریباندینگ مو

ریباندینگ مو

ریباندینگ مو و مزایای آن

ریباندینگ مو تقریبا شبیه به روش هایی است که به عنوان صاف کردن موهای شما در سالن های زیبایی  مثل  صافی موی ژاپنی یا کراتینه شناخته می شود. همه اینها راهی برای صاف کردن شیمیایی موهای  شما است.گفته می شود ، روش ریباندینگ مو ایمن تر و جدیدتر است ، اما آیا واقعاً اینگونه است؟

هیچ کدام از اجزای بدن به اندازه موهای زیبای سر  شما را جذاب  نمی کنند بنابراین توجه به موها برای افزایش زیبایی ضروری است.

برای افرادی که مرتباً موهای خود را صاف می کنند ، اتو مو و سشوار می تواند صدماتی ایجاد کند تا بعد از یک مدت احساس می کنید موهای شما به دلیل وجود گرمای استفاده شده برای صاف کردن خشک و آسیب دیده می شود.

عملکرد ریباندینگ

ریباندینگ مو از روشی استفاده می کند که صاف شدن شیمیایی موهای شما را در پی دارد که عوارض آن در حد رنگ مو ناچیزاست. مواد شیمیایی پیوندهایی را که اسیدهای آمینه موهای شما به هم وصل می کنند ، تجزیه می کنند که ساختار بافت طبیعی موهای فر شده را تغییر می دهد.

این پیوندها پروتئینی را که موهای شما از دست داده را به وسیله مواد ریباندینگ به موهای موهای مجعد شما فرها یا وزها متصل می کنند ، بنابراین با شکستن پیونهای فر به موهای کاملا صاف می رسید.

نتیجه نهایی روش ریباندینگ موها  موهایی براق و صاف است که تا مدت ها  به بافت اصلی آن برنمی گردد. وقتی این روند را طی کردید ، فقط باید ریشه های خود را بعد از حدود شش ماه مجدد صاف  کنید.

اکنون سه روش صافی مو را شرح میدهیم:

  • صاف کردن مو با سشوار یا اتو مو با استفاده از گرما برای صاف کردن مو به طور موقت است ، که تا دفعه بعد شستشوی آن دوام دارد.
  • صافی ژاپنی بطور شیمیایی پیوندهای موجود در موهای شما را شکسته و به آن بافت و شکل می دهند ، بطور دائمی رشته های مو را که روی آن اعمال می شود صاف کنید. برای متوقف کردن فرایند شیمیایی از خنثی کننده استفاده می شود و موها مطبوع و یکدست می شوند.
  • ریباندینگ مو ، از هر دو روش را برای رسیدن به نتیجه نهایی ، از صافی ژاپنی و اتو مو در کنار هم استفاده می کند. تا طولانی ترین و ماندگارترین موهای درخشان و صاف را برای شما فراهم کند.

سریعترین روش برای رسیدن به موهایی صاف و زیبا با ماندگاری بالا روش ریباندینگ و کراتینه مو است.

 

مزایای ریباندینگ

  • بیشترین فایده برای ریباندینگ مو ، گرفتن نتایجی مثبتی برای رسیدن به موهایی صاف است. در حالی که موهایی که درمان می شوند به طور دائمی صاف می شوند ، شما باید همچنان به درمان ریشه های خود ادامه دهید ، زیرا این روند بر موهایی که هنوز از پوست سر شما رشد نکرده اند ، تأثیر نمی گذارد.
  • قابلیت کنترل موهای صاف بسیاراسان تر است.
  • یکی دیگر از مزایای ریباندینگ این است که سریعترین شیو برای رسیدن به موهایی صاف بلافاصله بعد از یک بار مراجعه به سالن است.
  • سلامت موهای شما در واقع با استفاده از روش ریباندینگ مو به خطر نمیفتد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *