سایه چشم از تکنیک های مهم آرایشی و میکاپ است که برای حرفه ای شدن در آن نیاز به حوصله، تمرین و صرف زمان زیاد دارید. ظاهر مناسب برای سایه زنی با انتخاب رنگ های مناسب میسر می گردد. برای انتخاب سایه مناسب باید از ترکیب های رنگی اطلاعات کافی داشته باشید.

استفاده از آرایش چشم می تواند صورت شما را جذاب و متفاوت نشان دهد. کاربرد پالت های سایه بسیار ساده و آسان بوده اما سایه زدن صحیح کار نسبتاً دشواری است. در واقع شما باید رنگ سایه را متناسب با رنگ پوست و رنگ چشم انتخاب کنید.

جهت رزرو نوبت و اطلاع از قیمت میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان با شماره 09133057500 تماس بگیرید.

بسیاری از افراد گمان می کنند باید کلیه رنگ های پالت سایه را مورد استفاده قرار دهند. در حالی که هر رنگ پوستی نمی تواند از تمام رنگ های سایه کمک بگیرد. مطلب مهم دیگر اینکه سایر رنگ های سایه را باید با شدت و ضعف های مختلف به کار برد. بنابراین قبل از انتخاب سایه مناسب، باید رنگ پوست خود را به خوبی بشناسید و اطلاعات کافی در مورد آن به دست آورید.

برس مناسب برای سایه زدن

انتخاب برس مناسب از مهم ترین مراحل استارت کار می باشد. بسیاری از افراد از روش های غلط سایه زدن چشم استفاده می کنند. به عنوان مثال سایه زدن را با انگشت امتحان می کنند. زمانی که از انگشت برای سایه زدن استفاده می کنید، نباید انتظار خلق شاهکار نداشته باشید.

سایه چشم

برس مناسب برای سایه زدن چشم

برای خلق آرایش های منظم، بهداشتی، دقیق و موزون از برس های آرایشی مناسب کمک بگیرید. برای ارزیابی دقیق سایه زدن، بهتر است چند برس را مورد امتحان قرار دهید. فروشگاه های آرایشی، برس های مصنوعی و طبیعی زیادی عرضه می کنند. برس های طبیعی با قیمت بیشتری عرضه می شوند و بدون آلرژی عمل می کنند. برس های مصنوعی آلرژی زا بوده و به شکل مقرون به صرفه عرضه می شوند. به کمک برس سایه، سایه پایه مورد نظر خود را بر روی پلک بکشید. اگر صاحب چشمان قهوه ای هستید، می توانید از رنگ های روشن برای زمینه سایه استفاده کنید.

نحوه سایه زدن چشم

بسته به سلیقه و نوع میکاپ مورد علاقه خود می توانید زدن سایه پایه را تا قسمت انتهایی استخوان ابرو ادامه دهید. با این کار رنگ سایه چشمگیرتر خواهد شد. این مدل سایه بیشتر برای زدن سایه چشم دودی مورد توجه قرار می گیرد. گاهی نیز سایه پایه را در چین و شکن های پلک متوقف می کنیم. این مدل  برای ظاهر معمولی و روزانه مورد توجه قرار می گیرد.

یک فرمول بی احتیاط برای انتخاب رنگ سایه وجود دارد. اگر چه ما همواره سایه زدن را در هنگام بسته بودن چشم توصیه می کنیم اما این بار می خواهیم با چشم باز سایه بزنیم. در واقع در این حالت چشم باز است و رنگ بر روی چین چشم گذاشته می شود و به سمت خط مژه می آید. با این ترفند، شما با خطوط نامرتب آرایشی مواجه نخواهید شد.

رنگ های تیره جاذب خوبی برای نور هستند. به همین علت قرارگیری سایه های تیره در چین و شکن چشم، با افزودن عمق به چشم همراه است و چشمان شما را از حالت عادی بزرگ تر نشان می دهد.

برس های گنبدی برای سایه زدن  مناسب هستند. برای شروع کار از سایه های تیره استفاده کنید. برس را به سایه تیره آغشته و آن را در ناحیه گودی چشم قرار دهید. در واقع محدوده سایه زدن بین پلک و استخوان ابرو می باشد. سایه زدن را برای محدوده استخوان ابرو و پلک دنبال کنید.

انتخاب سایه  قهوه ای سیر بدون توجه به رنگ چشم می تواند یک انتخاب جسورانه باشد.

آموزش سایه زدن برای چشم های پف دار

نوع و مدل چشم در سایه زنی اهمیت زیادی دارد. چشم های پف دار هنگام باز بودن بخش زیادی از پلک را می پوشانند. در واقع برای چشم های پف دار باید سایه را در نواحی فوقانی پلک مورد استفاده قرار دهید. قرار دادن سایه چشم در قسمت حفره برای چشمان پف دار کار اشتباهی است. چون با باز شدن چشم، اثری از سایه زدن دیده نمی شود.

چشمان پف دار را در وضعیت باز سایه بزنید. در حالت باز متوجه می شوید چه میزان از پلک در هنگام باز بودن چشم دیده نمی شود. بنابراین سایه را در مکان مناسبی قرار می دهید. حالا چشمان خود را ببندید و سایه را تا ناحیه بیرونی گوشه چشم ادامه دهید. خطوط نامنظم سایه را صاف کنید.

آموزش سایه زدن برای چشم های پف دار

استفاده از خط چشم

استفاده از خط چشم برای مرتب کردن خطوط مژه اهمیت زیادی دارد. انتخاب خط چشم مناسب می تواند چشم ها را بزرگ و مژه ها را ضخیم تر نشان دهد. اگر تمایل ندارید از خط چشم استفاده کنید، بهتر است سایه چشم تیره رنگ را به کار ببرید. سایه چشم تیره در امتداد خط مژه بالا و پایین مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از افراد برای زدن خط چشم بر روی خط آب چشم متمرکز می شوند.

خط آب همان داخلی ترین لبه چشم است که همواره مرطوب می باشد. یک خط کم رنگ و نه چندان مشهود بر روی داخلی ترین لبه چشم می تواند چشمان شما را بزرگ تر و بیدارتر از حد واقعی نشان دهد. برای کشیدن این خط چشم نامحسوس از برندهای ضدآب کمک بگیرید.

تأثیر مدل ابرو در سایه زدن

ابروها تأثیر زیادی در جلوه آرایش چشم و صورت دارند. بنابراین از آن ها غافل نشوید. برای سایه زدن چشم، یک سایه روشن یا پر رنگ در زیر ابروها بزنید. این خط از خطوط ابرو تبعیت می کند و باعث برجسته سازی ابرو می شود. اگر از فرم ابروهایتان راضی نیستید نگران نباشید می توانید با خدمات میکروبلیدینگ در اصفهان ابروهای زیباتری داشته باشید.

تکنیک های آرایشی به شما کمک می کنند که بهتر و زیباتر به نظر برسید. اگر فاصله بین ابرو و پلک کم است، بهتر است از یک سایه روشن در وسط پلک بهره مند شوید. همچنین در ادامه نواحی بیرونی آن را به شکل تاریک (با سایه تیره) آرایش دهید.

چند مدل سایه زنی رایج

توجه داشته باشید که برای شروع سایه زنی بهتر است از رنگ های خنثی و متوسط کمک بگیرید. همچنین برای نمود بهتر آرایش ، باید سایهرا از قسمت گوشه داخلی به گوشه خارجی بکشید. در ادامه باید این سایه را در گوشه های بیرونی با سایه تیره ترکیب کنید. این نوع سایه زنی تداعی گر آرایش دودی است. برای جلوه بیشتر سایه، باید از رنگ برجسته در سراسر گوشه های داخلی چشم و استخوان ابرو استفاده شود. ضمن اینکه برق خاصی از سایه چشم در مرکز پلک نمایان باشد.

سایه زنی با رنگ پایه قهوه ای

برای اینکه ظاهری طبیعی به سایه چشم بدهید، باید رنگ های درست و به جا را انتخاب کنید. رنگ قهوه ای روشن می تواند گزینه خوبی برای  شروع باشد. رنگ قهوه ای روشن را از گوشه بیرونی تا میانه پلک به تدریج مورد استفاده قرار دهید. در ادامه باید رنگ قهوه ای سایه چشم را با سایه روشن تری میکس کنید. در واقع سایه را برای رنگ کردن خط مژه پایین به کار ببرید.

سایه زنی با رنگ پایه قهوه ای

سایه زدن چشم با رنگ پایه مناسب

برای سایه های قهوه ای یا خنثی باید از برق زیبا و طلایی کمک گرفت. این رنگ بر قسمت فوقانی یا میانه پلک کار می شود. مژه ها را ریمل بزنید. آرایش مژه هم اهمیت زیادی در نمود و جلوه سایه چشم دارد.

برای سایه زدن می توان از طرح های دیگر نیز کمک گرفت.  در این سبک آرایشی از یک خط قهوه ای تفکیک کننده استفاده می شود. برای کشیدن این خط قهوه ای ممتد از مداد سایه قهوه ای سیر کمک بگیرید. خط سایه در پایان گودی چشم کشیده می شود. در واقع آن را به شکل هلال بر روی گودی چشم می کشیم. بدین صورت گودی چشم و ناحیه زیر ابرو به خوبی از یکدیگر تفکیک می گردند. ناحیه بیرونی خط قهوه ای با سایه پراکنده و پخش شده دودی میکاپ می شود. ناحیه داخلی خط(روی پلک) با سایه اکلیلی و براق آرایش می گردد.

نکات مهم در سایه زدن چشم

برای سایه زدن صحیح باید ابتدا برس را بر روی پالت سایه زده و آن گاه ذرات پودر اضافی آن را بر روی یک دستمال بریزید. این کار سایه زنی تمیز را برای پلک چشم فراهم می آورد. به طور کلی سه رنگ در سایه های چشم به عنوان اصلی ترین معرفی می شوند. رنگ های قهوه ای، کرم و بژ مهم ترین رنگ ها هستند.

رنگ های نود متناسب با پوست صورت انتخاب می شوند و پوشش اولیه و پایه ای سایه محسوب می گردند. رنگ های خنثی و کم رنگ در امتداد استخوان ابرو مورد استفاده قرار می گیرند. این رنگ برای برجسته سازی ابرو مورد اهمیت است. سایه های تیره رنگ و خنثی به عنوان خط چشم یا ظاهر تیره چشم مورد توجه قرار می گیرد. در واقع در این سه حالت، رنگ های تیره، متوسط و روشن با هم ادغام می گردند.

انتخاب رنگ سایه پایه

توجه داشته باشید که سایه پایه حتماً باید در نوع رنگ خنثی انتخاب شود. این پوشش پایه باید به شکل یکنواخت بر روی پلک زده شود. پوشش انتخابی خنثی متناسب با رنگ پوست انتخاب می گردد. برای زدن سایه پایه چشم خود را ببندید. این کار برای پوشش یک دست سایه مورد اهمیت است.

برای پوست های تیره از سایه های سبز و آبی استفاده کنید. این رنگ ها باعث جذابیت بیشتر چشم خواهد شد.

رنگ سایه سبز، ارغوانی، قهوه ای براق و آبی گزینه مناسبی برای پوست هایی با رنگ قهوه ای روشن است.

افرادی که داری چشم روشن هستند، می توانند از رنگ های زرد کم رنگ، آبی روشن، خاکستری روشن، قهوه ای مایل به زرد و قهوه ای مایل به خاکستری استفاده کنند.

رنگ طلایی، آبی، سبز، مسی، ارغوانی و… برای چشمان تیره رنگ مناسب می باشد.

میکروبلیدینگ ابرو در سالن تخصصی فروز اسلامی

خدمات میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در سالن تخصصی فروز اسلامی بهترین مرکز میکروبلیدینگ در اصفهان توسط میکروبلیدینگ کارهای حرفه ای و مجرب ارائه می شود. سالن فروز اسلامی با داشتن بیش از 10 سال تجربه ، خدمات میکروبلیدینگ را به صورت کاملا حرفه ای و با کیفیت انجام می دهد. خدماتی همچون هاشور ابرو اصفهان ، آموزش میکروبلیدینگ ، آموزش فیبروز و آموزش میکروپیگمنتیشن در اصفهان توسط متخصصین مجرب ارائه می شود. تمامی تجهیزات و مواد مورد استفاده ، بی حسی موضعی ، ابزار میکرو ابرو از بهترین و معتبرترین برند ها تهیه شده است . ریموو ابرو در بهترین مرکز لیزر تاتو در اصفهان نیز از خدمات دیگر سالن فروز اسلامی می باشد. مشاوره تخصصی قبل از انجام میکرو به شما کمک می کند تا از نتیجه نهایی، رضایت کامل را کسب کنید. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت فیبروز اصفهان به صورت تلفنی با ما در ارتباط باشید.