سبک آرایشی مدرن

سبک آرایشی مدرن

سبک آرایشی مدرن

مهم نیست که به چه سبک آرایش تمایل دارید ، می توانید از برترین متخصصان آرایشی   که به هنر آرایش تسلط دارند ، الهام بگیرید و آنها در عین حفظ ویژگی های طبیعی همان زمان ، روی زیبا سازی  کار می کنند.در ادامه ، ما سبک های آرایشی مدرن  از برجسته ترین هنرمند آرایش جهانی را برای شما ارائه می دهیم تا یکی از بهترین ها را که دوست دارید انتخاب کنید.

 

آرایش لایت به سبک سوئدی

برای آرایش ملایم به سبک سوئدی ، اول پرایمر اعمال می شود ، سپس سایه چشم برنز بر روی کل پلک فوقانی ، بالای آن سایه چشم روشن کرمی هلویی زده می شود. و  فونداسیون به رنگ نزدیک به رنگ پوست و سپس کانسیلر زیر چشم اعمال می شود. سپس در زیر پلک تحتانی سایه چشم به همان رنگ که روی پلک فوقانی استفاده شده بود اعمال می شود. برای تکمیل ظاهر ، روی قسمت بالای گونه ها رژگونه برنزی اعمال می شود ، خط  لب صورتی کم رنگ استفاده می شود و قسمت داخلی لب ها با یک رژ لب مات پر می شود. با یک قلم کمی تیره تر ، خط لب دوباره کشیده  می شود.

 

آرایش روشن به سبک ترکی

این آرایش بر اساس استفاده از کانسیلر نزدیک به تن پوست است و چشم با یک سایه قهوه ای -نارنجی با استفاده از یک برس ترکیب می شود و سایه ناحیه بالای چشم را به رنگ بنفش تیره می کند تا چشم درشت تر شود. با نوک انگشتان ، سایه طلایی روی پلک بالایی اعمال می شود ، و بصورت تصادفی پخش  می شود. سپس نیمه دوم پلک فوقانی را با یک خط چشم قهوه ای تعریف کنید ، به شرط اینکه گسترده باشد و از مرز چشم خارج شود. حتما از رژ گونه  صورتی مایل به کرم  در بالای گونه ها استفاده کنید. در آخر ، روی مژه ها چندین لایه ریمل اعمال می شود.

 

آرایش لوکس

در ابتدا مقدار بسیار کمی از هایلایتر بر روی گونه ها ، ناحیه چشم ، بینی و لب ها اعمال می شود و سپس کرم فونداسیون مایع روی تمام صورت با برس ایجاد می شود ، علاوه بر کانسیلر زیر چشم نیز اعمال می  شود  ، مراقب باشید که آنها را به خوبی ترکیب کنید. سپس سایه های چشم روشن مانند صورتی ، یا بنفش روی کل پلک فوقانی اعمال می شود ، که حالت  کشیده داشته باشد. سپس سایه چشم بژ روشن در زیر پلک تحتانی قرار می گیرد ، که کمی حالت کشیده دارد، که با چند سایه نقره ای بر روی چشم اعمال می شود ، و یک خط چشم مشکی گسترده ای روی کل پلک فوقانی و تا مرز بیرونی چشم دارد. با مداد لب ، لب ها به شکلی زیبا و حالت دار تعریف می شوند ، سپس رژ لب در داخل لب ها اعمال می شود. برای داشتن ظاهری بهتر  ، رژگونه  صورتی یا هلویی روی  گونه ها اعمال می شود.

 

در این سبک آرایش های مدرن  از استفاده از سایه های چشم رنگی خودداری کنید:

در مورد آرایش چشم ، اغلب سایه های چشم خاکی ،  نزدیک به رنگ پوست استفاده می شود که در بالای آن بژ ، هلویی ، برنزی  و صورتی روشن است. و در صورتی که او می خواهید کمی از این رنگ ها منحرف شود ، می توانید از سایه هایی از قهوه ای ، طلایی ، برنز یا خاکستری استفاده کنید ، اما در یک هاله جزئی که چندان قابل مشاهده نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *