فیبروز ابرو تهران

فیبروز ابرو تهران در سالن فروز اسلامی

فیبروز ابرو در تهران سالن فروز اسلامی فرآیندی است که توسط یک قلم دستی که تیغه های ریزی در سر آن دارد می‌گویند. با میکروبلیدینگ ابرو خطوط کاملا طبیعی و ظریف خواهد بود.
میکروبلیدینگ فیبروز از جدیدترین متدهای روز دنیاست که طرفداران زیادی در سرتاسر جهان پیدا کرده است که از تکنیک های جدیدتری مثل نانو بروز ، بولد بروز و فیبروز ابرو سه بعدی بهره میبرد . بسیاری از خانم ها وقتی از تفاوت بین میکروبلیدینگ و فیبروز سوال میکننند دقیقا نمیدانند که فیبروز یکی از متدهای میکروبلیدینگ است .

 میکروبلیدینگ و فیبروز با هم تفاوت دارند ؟

تفاوت این دو یعنی میکروبلیدینگ و فیبروز در نوع سوزن استفاده شده در آن هاست و روش فیبروز را زمانی می گویند که از سوزن مخصوص فیبروز در آن استفاده شود بسیاری از افرادی فکر می کنند این دو روش یکی هستند ولی اگر بخواهید دقیق تر آن را بدانید باید حتما به سالن معتبر فروز اسلامی فیبروز ابرو تهران مراجعه کنید تا مطمئن شوید برای انجام فیبروز ابرو تهران از رنگ بی کیفیت و سوزن ارزان استفاده نشود .  شاید در ابتدای کار را دوست داشته باشید و ظاهر کار یکی باشد اما در طولانی مدت با ماندگاری کم و تغییر رنگ متوجه می شوید که نتیجه به یک شکل نمی باشد.

 

تکنیک جدید تر نانو بلیدینگ  برای آرایش دائم ابرو چیست؟

یکی از جدیدترین روش های فیبروز نانوبلیدینگ است که به دلیل اینکه با سوزن جدید تری که از سوزن های قبلی ظریف تر می باشد زده می شود که  کمپانی جدید فیبروز ارائه داده و کاملا ظریفتر از سوزن های متد قبلی می باشد که درصد ظرافت آن نسبت به سوزن های قبلی 3 صدم مطمئن باشید همین هم بر روی ظرافت کار میکروبلیدینگ بسیار اثرگذار است.

 

سوزن نانو میکروبلیدینگ

سوزن نانو با کمترین فشار روی پوست هنگام کار ، باریکترین , ظریف ترین خطوط را روی ابرو ایجاد میکند. می توانید به راحتی از آن برای سایه زدن  وحالت دادن ابرو به ابرو استفاده کنید.

سوزن  نانو با کمترین فشار روی پوست هنگام کار ، ظریف تری خطوط را بر جای می گذارد. که این سوزن از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است و اولین تیغه میکروبلیدینگ است که با لیزر جلا داده شده است.  استفاده از سوزن نانو میکروبلیدینگ برای تمرین روی پوست مصنوعی  توصیه نمی شود و برای کار افراد حرفه ای توصیه می شود .

 

مدت  زمان ماندگاری فیبروز چه قدر است ؟

شاید در دهن بسیاری از خانم ها به اشتباه این ذهنیت باشد که میکروبلیدینگ و فیبروز دارای ماندگاری کمی می باشد و تا شش ماه بیشتر ماندگاری ندارد در صورتی که اگر میکروبلیدینگ را به افراد متخصص و حرفه ای بسپارید تغییر رنگ های بد متمایل به قرمز و سبز مثل تتو نمی دهد و به مرور زمان محو می شود .

دو دلیل اصلی برای کیفیت رنگ های فیبروز این است که از رنگ های آلی استفاده می شود و دلیل دوم اینکه به عمق پوست نمی رود .که کاملا به انتخاب روش شما بستگی دارد زمان ممکن است برای هر فرد بین یک تا با توجه به نوع پوست اینکه چرب یا خشک باشد و انتخاب رنگ که تیره یا روشن باشد نیز متفاوت است که در این امر تاثیر فراوانی دارد .

 

فرق بین  فیبروز  و میکروبلیدینگ در چیست ؟

خب چه چیزی باعث شده است متد فیبروز نام دیگری غیر از میکروبلیدینگ داشته باشد؟ در جواب به این سوال باید گفت تفاوت در شکل و ظرافت تیغه و نوع رنگ مخصوص است که توسط یک تکنسین ماهر آموزش دیده با سوزن فیبروز و رنگ فیبروز  انجام میگیرد.

فیبروز ابرو تهران در سالن فروز نیز یک متد جدید برای هاشور ابرو است که در آن از قلم دستی میکروبلیدینگ استفاده می شود که در آکادمی فی«phi» معرفی و آقای برانکو بابیک آن را پایه گذاری کرده است.
الگوی اصلی فیبروز بر پایه این است که ابرو طبیعی باشد  . یعنی جهت خط‌ها دقیقا همجهت با جهت موهای ابرو است. این هماهنگی الگوی فیبروز با موهای طبیعی ابرو باعث زیبایی بیشتر کار و ظرافت تارهای ابرو می‌شود و ظاهری طبیعی به چهره می‌دهد.

انواع سوزن فیبروز

1- سوزن طلایی فیبروز

اولین سوزن که میتوان توضیح دا سوزن طلایی فیبروز که مناسب پوست های خشک تا معمولی است که دارای 18 پین می باشد که نسبت به سوزن مشکی فیبروز ظریف تر بوده با استفاده از این سوزن می توان خراش های بسیار ظریفی را بر روی پوست کشیده می شود . سوزن های طلایی نسبت به سوزن های مشکی فیبروز دارای ظرافت بیشتر و دقیق تر هستند. فاصله بین پین ها باعث بهتر شدن کاشت رنگ زیر پوست انسان می شود.

2-  سوزن مشکی فیبروز

سوزن مشکی فیبروز شکل آن به صورت u و یکبار مصرف می باشد که در بسته بندی استریل شده  این تیغه که از 18 پین تشکیل شده است اولین تیغ یو میکروبلیدینگ فیبروز است که نسبت به تیغ طلایی پین های آن ضخیم تر است. تیغ مشکی فیبروز مناسب افراد مبتدی و مناسب پوست های چرب و حساس است.

3-  سوزن اسلوپ یا سر کج

تیغه ای که برای میکروبلیدینگ استفاده می شود یکبار مصرف بوده و بسته بندی استریل شده دارد . این سوزن ها در بسته های پنجاه تایی فروخته می شود. نحوه قرار دادن این تیغ در قلم میکروبلیدینگ با سوزن های U شکل متفاوت است. سوزن های سرکج را با زاویه 32 درجه یا کمتر درون قلم میکروبلیدینگ قرار می‌دهیم. این سوزن در یک جهت حرکت می کند.

4- سوزن بولد بروز

سوزن بولد بروز یک تیغه بسیار دقیق با 16 پین است که ترکیبی از سوزن سرکج  و سوزن یو فیبروز است. این سوزن به شکل خاصی ساخته شده است  و مناسب سبک های مختلف ابرو است.

سوزن میکروبلیدینگ

برای  فیبروز میتوان از هرکدام از این سوزنها استفاده کرد.  تفاوت این سوزن ها در نحوه ی کاربرد آنهاست. تکنیک میکروبلیدینگ فیبروز را به راحتی میتوان با تکنیک شیدینگ ابرو تلفیق نمود و نتیجه ای بسیار طبیعی  برای مشتری رقم زد

چه زمانی باید برای ترمیم فیبروز ابرو مراجعه کنیم ؟

بعد از جلسه اول باید حدود 5 الی 6 هفته  بگذرد تا دوباره برای ترمیم به سالن مراجعه کنیم چون انواع پوست ها با هم تفاوت دارند و اگر پوستی خشک باشد  ممکن است اصلا نیازی به ترمیم نباید اما اکثریت حدود 95% باید ترمیم را انجام دهند  ولی درصدی از بانوانی که پوستشان چرب است به احتمال نیاز باید دو جلسه ترمیم انجام دهند  توصیه سالن فروز اسلامی برای خانم های دارای پوست چرب  تکنیک نانو بروز یا پادر بروز است.

در صورتی که در وقت ملاقاتی که برای شما تعیین شده است نسبت به ترمیم ابروهایتان مراجعه کنید ماندگاری این تکنیک بر ابروهای شما بیشتر خواهد شد و در صورتی که برای ترمیم نروید ممکن از زودتر از موعد محو شوند .

بنابراین یکی از دلایل اصلی در  ماندگاری رابطه بین ترمیم و ماندگاری است که تاثیر بسیاری دارد ترمیم ابرو به روش صحیح باعث می ‌شود از شرایط ابروی خود حتی بیشتر از زمانی که برای اولین بار شیوه میکروبلیدینگ را روی ابروهای خود عملی کرده ‌اید، احساس رضایت کنید.
با تمام این تفاسیر باید بدانید که پس از انجام میکروبلیدینگ لازم است مراحل ترمیم را به ‌موقع و به درستی در کنار متخصص میکروکار خود انجام دهید تا نتیجه ‌ای بهتر و مناسب‌تر در شرایط ظاهری ابروهای شما ظاهر شود.

مراحل و روش کار میکروبلیدنگ چیست ؟

وقتی برای جلسه ابتدایی مراجعه می کنید ابتدا با صحبت با تکنسین حرفه ای فیبرو ابرو تهران مدل و فرم کلی ابروی شما مشخص شده و کار بر روی ابروهایتان آغاز می شود  و نوبت برای ترمیم به شما داده می شود  ، اما  جلسه دوم که ضروری تر و تاثیرگذارتر  از جلسه ابتدایی است  ، نواقص و مشکلات جلسه اول برطرف می‌ شود و اگر تشخیص داده شود که پوست چربی ندارید دیگر نیازی به جلسه ترمیم دوم نیست در این جلسه کهبیشتر به ریزه کاری ها و ظریف کاری ها توجه می شود  ابروهای شما پرتر  و پهن‌ تر  خواهد شد .

مزایای فیبروز ابرو

اگر ابروهای شما طبیعی و زیباس اما باز می خواهید فرم کاملی داشته باشد و قرینه باشد پیشنهاد سالن فروز اسلامی به شما فیبروز ابرو تهران سالن می باشد که از جدیدترین تکنیک هاست زیرا هم ظرافت و زیبایی بسیاری دارد  ، هم در صورت استفاده از رنگهای با کیفیت با گذشت زمان از روی پوست شما محو می‌شود رو رنگ ها تغییر رنگ نمیدهند .

تکنیک میکروبلیدینگ فیبروز روشی بسیار طبیعی است که اگر   با سوزن اصلی و رنگ با کیفیت فیبروز توسط تکنسین حرفه ای سالن میکروبلیدینگ تهران فروز اسلامی انجام شود  به پوست مشتری اصلا آسیبی نمی رسد .

رنگ های فیبروز ابرو تهران سالن فروز اسلامی فاقد هر گونه فلز ات سنگین هستند  و ضرری برای بدن انسان ندارد. میکروبلیدینگ فیبروز اگر با کیفیت باشد پس از مدتی از روی پوست محو می شوند .

بزرگترین مزایای فیبروز ابرو تهران سالن فروز اسلامی این است که شما بعد از دو یا سه سال به راحتی بتوانید ابروی خود را مجددا به شکلی متفاوت طراحی و میکروبلیدینگ نمایید بدون اینکه درگیر پاک کردن و ریموو آن شوید که از بزرگترین مزیت های فیبروز ابرو تهران  است.

 

 

 

عوارض احتمالی فیبروز ابرو در صورت انجام آن توسط فردی نامعتبر

برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی و طراحی ناخواسته و نامناسب مشتری می تواند از پیگمنتر درخواست نماید با نظارت و تایید ایشان مرحله به مرحله فرآیند طراحی را انجام دهد. یادتان نرود که هر تکنیکی از تاتو میکاپ نیست که اگر دلمان نخواست آن را به راحتی پاک کنیم
ممکن است طرحی که امروز برای ابرویتان در نظر می گیرید به درد مثلا 10 سال آینده نخورد و در آن زمان این مدل ، طرحی نا زیبا به شمار آید. این مورد به خصوص برای ابروهایی که بر اساس مد روز طراحی می شوند صدق می کند . همانطور که طی چند دهه گذشته ابروهایی نازک با خطوطی مرتب مد بوده است و در حال حاضر ابروهای پهن و طبیعی تر پرطرفدار است . برای جلوگیری از بروز چنین مسئله ای پیگمنتر باید حرفه ای باشد و به مشتری مشاوره مناسب دهد. پیشنهاد ما طراحی متناسب با جام چهره مشتری است نه سلیقه او و مد روز . یادتان نرود هر انتخابی مسائل خاص خود را دارد

 

رنگهای خیلی تیره یا بد رنگ :

درصورتی که پیگمنتر به خوبی پوست را بشناسد ، ترکیب رنگ ها را بداند و با مشتری بطور صحیح مشاوره صحیح نماید و مشتری نیز انتظارات نامعقول نداشته باشد میتوان از موارد ناخواسته و نا معقول جلوگیری کرد.

 

قرینه نبودن طراحی و تاتو :

پیگمنتر موظف است طرح نهایی و قرینگی آنها را با نظارت مشتری بررسی کرده و پس از تایید مشتری اقدام به انجام کار نماید. برای چک کردن قرینه بودن ابروها پیگمنتر می تواند از اپلیکیشن قرینه سازی استفاده نماید.

دانلود اپلیکیشن قرینه سازی فیبروز

میکروبلیدینگ نیز همانند میکروپیگمنتیشن ابرو مزایای زیادی دارد که در کنار این مزیت ها باید به معایب آن نیز پرداخت. بهتر است مزایا و معایب فیبروز ابرو را با یکدیگر مقایسه کرده و سپس از آن صرف نظر کرده و یا برای انجام آن اقدام نمود. درست است که میکروبلیدینگ فیبروز بسیار طبیعی است اما پس از مدتی کمرنگ و نچرال خواهد شد که شاید خوشایند شما نباشد.

میکروبلیدینگ فیبروز خوشایند افرادی که خواهان تتوهای پر رنگ و ماندگار هستند نیست.
اگر میکروبلیدینگ فیبروز با متریال اورگانیک فیبروز انجام شود و فشار دست پیگمنتر مناسب باشد، مشکلی برای پوست مشتری بوجود نمی‌آید اما اگر از رنگهای حاوی سرب و فشار دست بالا میکروبلیدینگ انجام شود آسیب آن بیشتر از تتو یا میکروپیگمنتیشن است زیرا در این تکنیک بصورت ممتد پوست خراش برمیدارد. درصورت بالا بودن فشار دست خونریزی حین کار بیشتر خواهد بود و مشتری تا مرحله ترمیم ریزش زیادی خواهد داشت.

 

فیبروز ابرو در بارداری

انجام میکروبلیدینگ در دوران بارداری همانند سایر تکنیک های آرایش دائم صورت ممنوع است. رنگهای میکروبلیدینگ حاوی مقدار کمی فلز است که پس از نشست رنگ در لایه درم پوست، وارد خون مادر شده و از طریق مادر به جنین منتقل می شود و ممکن است علاوه بر ایجاد واکنشهای آلرژیک در بدن جنین باعث سقط جنین شود . گاهی من در گروه های تلگرامی سایر افراد فعال در این رشته شنیده ام که می گویند پس از ماه ششم یا هفتم اشکالی ندارد و پیگمنتر بدون بی حسی می تواند در دوران بارداری برای مادر میکروبلیدینگ انجام دهد که کاملا کذب است! هیچ منبع علمی تایید شده ای در خصوص مجاز بودن میکروبلیدینگ در دوران بارداری وجود ندارد

 

ریزش ابرو بعد از فیبروز

گاهی افرادی با ما تماس می گیرند که نگرانی آن ها ریزش موهای ابرویشان پس از میکروبلیدینگ است. یا خانم هایی با ما تماس می گیرند که می گویند ما قبلا ابرو داشتیم پس از تاتو موهای ابروی ما دچار ریزش شد.

در پاسخ به تمامی این دوستان نگران و ناراحت باید بگوییم که اگر شما به یک پیگمنتر متخصص نه لزوما معروف مراجعه نمایید هیچ مسئله ای برای موهای ابروی شما بوجود نمی آید. در دوره های آکادمی فی اروپا به ما آموزش دادند که در قمستی از پوست کاشت رنگ داشته باشیم که هیچ برخوردی با ریشه یا فولیکول مو نداشته باشیم و هیچ آسیبی به پوست مشتری نرسانیم.

 

مراقبت های بعد از فیبروز ابرو

مشتری تا 3 روز بعد از میکروبلیدینگ ابرو باید از پماد A استریل چشمی استفاده نماید و ابرو را کمی چرب نماید . پس از سه روز مشتری استحمام نماید . سه روز اول هیچ آبی به موضع نخورد. برای دانستن مراقبتهای بیشتر آرایش دائم صورت به مقاله مراقبتهای بعد از تاتو مراجعه نمایید

Call Now Button