لمینیت ابرو

لمینیت ابرو

لمینیت ابرو چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

لمینیت ابرو ، روش درمانی جدیدی است که نوید می دهد تا حدود دو  ماه ابروهای مرتب و شانه زده داشته باشد.

لمینیت ابرو ، همچنین به نام لیفت ابرو نیز گفته می شود که در واقع یک روش مرتب سازی طولانی مدت برای ابروهای شما است. این متد در سراسر جهان به محبوبیت بالایی درست یافته است. در همین راستا متدی تکمیل کننده برای میکروبلیدینگ هاشور ابرو است که ، به منظور ایجاد ابروهای کاملتر و قاب شده تر طراحی شده است. هر چند که تفاوت بین هاشور ابرو میکروبلیدینگ و لمینت ابرو وجود دارد  ، که اصلی ترین تفاوت ها این است که هیچ رنگدانه ای به ابرو شما اضافه نمی شود درعوض ، موهای ابرو شما صاف تر شده و مرتب تر به نظر می رسند ، و ظاهری درخشان تر خواهند داشت .

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است افراد ابروهای خود را لمینیت کنند برای افرادی که ابروهای پرپشت و نامرتبی دارند ، بنابراین نیاز نیست تا با هاشور ابرو ابروهای خود را حجم دهند تا تا حجم بیشتری را اضافه کنند ، اما چیزی که واقعاً برای ان ها نیاز است  ، ایده داشتن ابروهای کاملاً مرتب و بدون هیچ به هم ریختگی است .

 چگونه انجام می شود؟

باز هم ، به ساده ترین حالت ، لمینیت ابرو در اصل فقط موهای ابرو شما را صاف می کند  ، و اگر لیفت ابرو انجام داده اید ، یک فرآیند تقریباً مشابه هستند.

پس از یک مشاوره سریع ، آرایشگر  یک محلول صاف کننده حاوی  کراتین را در ابروهای شما اعمال میکند و آنها را صاف می کند. محلول باعث می شود موهای شما از فر بودن خارج شده و صاف شوند. او پس از حدود 7 دقیقه پوشاندن ابروها با  پلاستیک زمانی را تنظیم می کند که ابروها حالت بگیرند و در حالی که این محلول را به کار می برد ، ابروها را با قلم شانه میزند  که حدود سی دقیقه زمان میبرد. ، تقریباً هیچگونه مراقبت برای لمینیت ابرو وجود ندارد

برای چه کسی بهتر است؟

هرکسی که به دنبال بهبود ظاهر ابرو و در نهیت چهره خود  باشد ، کاندیدای خوبی است. مناسب است برای کسانی که به دنبال اضافه کردن حجم و یک قوس مشخص تر هستند ، زیرا باعث می شود قسمت ابرو بزرگتر و کامل تر به نظر برسد.و تارهای ابرو را زخیم تر می کند .و نه تنها همه افراد برای زبیایی بیشتر می تواند استفاده شود برای خانم هایی که تارهای موی ابرو نازکی دارند بیشتر توصیه می شود تا تارهای مو ابرو خود را ضخیم تر کنند .برای اینکه صادقانه بگویم ، شب اول بعد از انجام این روش ممکن است ابروهای شما به چسبیده باشد و تا یک روز نباید آن ها را بشویید و شاید ناراحتتان کند ولی بعد از بیست و چهار ساعت که شسته شود مدل خود را نشان داده و از نتایج کاملا راضی خواهید بود .

دوام کار لیفت و لمینت ابروها ۳۰ تا ۴۵ روز است که بستگی به رشد ابروی خودتان نیز دارد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *