میکاپ و شنیون عروس

 

خانم ها می خواهند در روز عروسی خود به بهترین حالت ممکن ظاهر شوند ، از میکاپ و شنیون کاملا ماندگار در روز عروسی گرفته تا پوست درخشان و آرایش بی عیب و نقص. بسیاری از عروس ها با انتخاب  یک تیم  متخصص میکاپ و شنیون برای مهمانی عروسی خود به دنبال ظاهر زیباتری هستند.

شما در نهایت لباس عروس مورد دلخواه خود را پیدا کرده اید ، اما وقتی صحبت از ظاهر کلی آنها می شود ، باید کسی باشد که تصمیم می گیرید که چگونه موهای خود را شنیون  کنید یا میکاپ صورت خود را به او بسپارید؟

این یک سؤال بسیار مهم است که هر عروس هنگام برنامه ریزی عروسی خود با آن روبرو است و اغلب تا روز عروسی ذهن او را مشغول می کند. امروزه عروس ها در انتخاب خود  آزادی بیشتری دارند تا به سبک لباس مورد نظرشان مدل مو یا  آرایش خود را انتخاب کنند ، این یک امربسیار شخصی است و فقط شما به عنوان عروس می توانید تصمیم بگیرید.

ما با یک تیم حرفه ای اینجا هستیم که شما را در زیباترین روز زندگی تان همراهی کنیم تا همیشه از دیدن عکس هایتان لذت ببرید.

چند نکته باید در انتخاب میکاپ و شنیون عروس در نظر گرفته شود؟

میکاپ و شنیون عروس

  1. همه عروس ها نگاه مبهمی را از آرایش و شنیون خود در ذهن دارند حتی زمانی که همه چیز را طبق سلیقه خود انتخاب کنند بهترین انتخاب ممکن زمانی است که شما نمونه کارهای واقعی آرایشگر را دیده باشد و طبق عکس ها و بازدید عروس نظر نهایی خود را ابراز کنید بنابراین وقتی روز عروسی فرا می رسد و عروس تصمیمی نگرفته است کار برای آرایشگر سخت است تا خودش بتواند در مورد همه چیز تصمیم بگیرد؟
  2. همه ایده ی آرایش طبیعی و لایت را ندارند. آنچه که ممکن است برای شما طبیعی و زیبا باشد ، ممکن است شخص دیگر نظر کاملا متفاوتی داشته باشد و ممکن است آرایش خلیجی با یک خط چشم دنباله دار و، مژه های چشمگیر را بپسندد. به یاد داشته باشید که تصاویر شما برای همیشه در کنار شما خواهند بود از صحبت کردن نترسید و اجازه دهید  در روز عروسی همانگونه که دوست دارید بدرخشید.
  3. خوب است شخصی را انتخاب کنید که بدون استرس بتوانید میکاپ و شنیون خود را به دست او بسپارید که نخواهید در طول آرایش آن را تغییر دهید و تا آخرین لحظه در مجلس عروسی بتوانید با خیال راحت خوش بگذرانید .
  4.  عروس خانم ها از محل و زمان جشن عروس خود آگاه هستند پس باید آب و هوا در نظر گرفته شود. اگر در یک منطقه مرطوب ازدواج کنید ، چه می کنید؟ تابستان گرم؟ زمستان سرد؟ موارد زیادی وجود دارد که هنگام انتخاب مدل مو و آرایش خود باید در نظر بگیرید نه تنها بر اساس مکان بلکه طبق، آب و هوا ، فصل ، نوع لباس و … این جایی است که استخدام یک تیم زیبایی که متخصص در این زمینه هستند در دسترس خواهد بود شما می توانید به سبک های عروسی خود تکیه کنید تا بهترین توصیه را به شما ارائه دهید مااین کار را در کل سال انجام می دهیم و بسته به عوامل زیادی که در بالا به آنها اشاره کردیم بهترین توصیه ها را به شما ارائه می دهیم