میکروبلیدینگ ابرو اصفهان

میکروبلیدینگ ابرو اصفهان

میکروبلیدینگ ابرو اصفهان

آیا هر روز وقت و تلاش خود را صرف استفاده و  پاک کردن آرایش ابرو می کنید؟ آیا به دنبال زیبایی دائمی و بدون خستگی و تلاش برای ابروهایتان هستید؟ در اینجا مطلب راه حل بسیار مناسب آرایش دائمی ابرو ها برای انجام بهترین میکروبلیدینگ ابرو اصفهان آورده شده است..

میکروبلیدینگ  یک فرایند آرایش دائم ابرو  محسوب می شود  ، که می توان آن را در یک مرکز زیبایی توسط یک متخصص و تکنسین ماهر متخصص میکروبلدینگ انجام داد.

که به منظور کشیدن ابروها به طور دائم شناخته می شود و با یک ابزار مشابه به قلم دستی، با سوزن های ریزی در سر آن کار می شود و بعد از کشیدن خراش های ظریفی روی ابرو و سپش گذاشتن رنگدانه به منظور جذب شدن در لایه های بالایی پوست است.

آیا میکروبلیدینگ یک خال کوبی (تتو) محسوب می شود؟

سؤالی که در ذهن بسیاری از خانمها شده است ، زیرا برخی از افراد به دلیل ، ترس از عوارض یا آسیب پوستی ، خال کوبی یا تتو را ترجیح نمی دهند.

در اینجا باید بدانید که بین آرایش دائمی و خال کوبی تفاوت زیادی وجود دارد ، اگرچه این دو به روشی تقریبا مشابه انجام  می شوند ، اما هنگام ترسیم خال کوبی رنگ ها در لایه های عمیق زیر پوست قرار می گیرد و وقتی می خواهید آن را پاک کنید باید تا زمانی که به رنگ برسید پوست را از بین ببرید ، که به پوست آسیب می رسانید.

در مورد میکروبلیدینگ ، رنگ ها در لایه های سطحی پوست قرار می گیرند ، و هنگامی که شما نیاز به خارج کردن آن دارید ، به پوست هیچ آسیبی نمی رسد ، بلکه از بین بردن آن روشی آسان است ، اما مدتی طول می کشد.

همچنین ، رنگ خالکوبی به مرور زمان تغییر می کند ، در حالی که رنگ میکروبلیدینگ همیشه ثابت می ماند.

با این حال ، باید احتیاط کرد اخیراً برخی از مشکلات مربوط به کیفیت مواد مورد استفاده در میکروبلیدنگ  ظاهر شده است ، زیرا برخی ا به افراد غیرحرفه ای فقط به دلیل ارزان بودن نسبت به اصلی ، به استفاده از رنگ و مواد ناایمن متوسل می شوند ، و این مواد می توانند منجر به بروز فجایع سلامتی شوند.

 

بهترین مراکز زیبایی برای میکروبلیدینگ

مرکز هاشور ابرو و میکروبلیدینگ ابرو اصفهان  فروز اسلامی  یکی از بهترین مراکز آرایشی در اصفهان است و در یکی از بهترین مناطق قابل دسترس در اصفهان قرار گرفته است که به دلیل خدمات ممتاز ، پرسنل متخصص و ماهر ، در رده ی بالایی در این زمینه قرار دارند.

و این مرکز به این دلیل شناخته می شود که دارای بسیاری از مواد درجه یک و اصلی و بدون حساسیت  است و بسیاری از روش های زیبایی هاشور ابرو من جمله میکروبلدینگ ابرو اصفهانن و آرایش دائم انجام می شود .

 

مرکز زیبایی میکروبلیدینگ ابرو فروز اسلامی یکی از بهترین مراکز زیبایی در اصفهان است که به مشتریان خدماتی که ارائه می دهد ، اهمیت می دهد و در هر دوره ، خدمات و دوره های این مرکز به روز می شود.

برای انجام  میکروبلیدینگ  تا زمانی که مکانی مناسب برای انجام آن را انتخاب کنید ، نباید هیچ  نگرانی داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *