میکروبلیدینگ در اصفهان سالن فروز اسلامی

میکروبلیدینگ در اصفهان

میکروبلیدینگ در اصفهان سالن فروز اسلامی از بهترین روش های نیمه دائمی برای زیبا سازی ابروهای شما به طور کاملا طبیعی است بدیهی است همان طور که هیچ چیز در این دنیا کامل نیست در مورد ظاهر صورت و ابرو نیز همه به طور طبیعی دارای ابروهای بی عیب و نقصی نیستند.

حقیقت این است که همه ابروهای کامل و یک دستی ندارند . برخی از ابروها برای بی نقص به نظر رسیدن نیاز به آرایش ابرو دارند ، در حالی که برای  برخی دیگر به چیزی فراتر از آراستن با مداد و سایه ابرو  لازم است .

با وجود اینکه ابروهای طبیعی زیبا بسیار کم هستند، میکروبلیدینگ ابرو تهران فروز اسلامی  این امکان را به شما می‌دهد تا هر ابرویی را به طبیعی ترین حالت ممکن  زیباتر کنید.

میکروبلیدینگ اصفهان

میکروبلیدینگ  در اصفهان سالن فروز اسلامی با روش های جدید دیگری مثل فیبروز ، نانو بروز ، بولد بروز ابرو و روش های سه بعدی انجام میگیرد .

صرف نظر از نام ، روش میکروبلیدینگ ابرو در  روشی نسبتاً جدید است ، که در تمام جهان بسیار رایج شده است .

محبوبیت میکروبلیدینگ ابروها و روش های جدید آن همچنان در حال افزایش است و  همچنان این تکنیک ها در حال پیشرفت هستند.

ابزار میکروبلیدینگ ابرو

یک ابزار میکرو تیغه مانند است که ، یک سری سوزن میکرو در سر آن وجود دارد.تیغه ابزار میکروبلید به رنگ انتخابی رنگدانه آغشته می شود و سپس برای ایجاد یک برش ظریف  روی پوست استفاده می شود.

این فرآیند منجر به کاشت رنگدانه در پوست می شود که با مهارت و تجربه و با تکنیک مناسب در سالن میکروبلیدینگ در اصفهان فروز اسلامی ، نتایج ابروی میکروبلید زیبا و کاملا طبیعی به نظر می رسد.

بهترین نتایج ممکن پس از التیام  زمانی اتفاق میفتد که با رعایت دقیق دستورالعمل های مراقبت پس از انجام میکروبلیدینگ و درک فرآیند بهبود است .

میکروبلیدینگ در مقابل هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن هاشور ابرو اصفهان بسیار شبیه یک خالکوبی به نظر می رسد، زیرا دستگاه آن تقریبا شبیه همان است . به عبارتی دیگر ، هاشور ابرو یک تاتو نیمه دائمی ابرو است.

با این حال، ابروهای میکروبلیدینگ هیچ شباهتی به ابروهای خالکوبی شده قدیمی ندارند که به مرور زمان به سایه های غیر طبیعی آبی و  قرمز متمایل می شوند.

دو تفاوت عمده وجود دارد که میکروبلیدینگ را در مقایسه با نتایجی که هاشور ابرو  دارد ، طبیعی تر است .

اول اینکه نوع رنگدانه مورد استفاده برای میکروبلیدینگ دارای پایه اکسید آهن است. اکسید آهن برای چندین دهه یک عنصر محبوب در لوازم آرایشی مانند کرم پودر، رژگونه، رژ لب و سایه چشم بوده است. پایه اکسید آهن اجازه می دهد تا رنگ به آرامی در طول زمان محو شود و در نهایت بر خلاف جوهرهای مورد استفاده در خالکوبی های آرایشی دائمی از بین برود.

دوم، رنگدانه‌ای که برای میکروبلیدینگ استفاده می‌شود در مقایسه با عمقی که برای عمل‌های زیبایی دائمی استفاده می‌شود، به عمق پوست کاشته نمی‌شود. عمق مناسب برای کاشت رنگ در طی روش میکروبلیدینگ، در لایه بالایی پوست است. اگر میکروبلیدینگ اشتباه انجام شود ، حفظ رنگ ضعیف خواهد بود و اگر خیلی عمیق باشد، باعث ایجاد زخم می شود و تارهای ابرو  به جای ظریف به نظر رسیدن ، تار به نظر می رسند.

رنگدانه ای که در عمق صحیح کاشته می شود، همراه با پایه اکسید آهن دقیقا همان چیزی است که به نتایج میکروبلیدینگ ظاهری طبیعی به ابروها می دهد. کیفیت نیمه دائمی رنگدانه میکروبلیدینگ از محو شدن آن به سایه های غیر طبیعی که در هاشور ابرو آرایش دائمی رایج است جلوگیری می کند.

نتایج میکروبلیدینگ نه تنها به‌طور شگفت‌انگیزی طبیعی به نظر می‌رسند، بلکه نیازی به نگهداری روزانه نیز ندارند.

 اگرچه ابروهای میکروبلیدینگ شده  نیازی به نگهداری روزانه ندارند، اما به دلیل اینکه نتایج نیمه دائمی هستند، معمولا بین یک تا سه سال بسته به نوع پوست و سبک زندگی دوام دارند.

توصیه می‌کنیم هر ۱۲ تا ۱۸ ماه بعد میکروبلیدینگ را تمدید کنید  تا رنگ را زنده نگه دارید و تارهای ظریف  شفاف به نظر برسد.

در واقع نیمه دائمی بودن ابروها یکی از مزایای میکروبلیدینگ هستند، با توجه به اینکه چگونه پوست با افزایش سن تغییر می کند و روند ابروها می تواند با گذشت زمان از مد بیفتد .

Call Now Button