هاشور و قرینه سازی ابرو | کشیدن ابروهایی مناسب چهره

هاشور و قرینه سازی ابرو

آیا به دنبال بهترین سالن هاشور و قرینه سازی ابرو در اصفهان هستید؟

هنرمند هاشور و قرینه سازی ابرو  می تواند به شما در رسیدن به ظاهر مورد علاقه ابروهای شما کمک کند. مهم نیست که روند فعلی مد در چیست زیرا با توجه به سلیقه شما حالت ابروهایتان کشیده می شود و شما متوجه تفاوت شگفت انگیز در چهره تان می شوید.

ابروها نه تنها حالت چشم ها را زیباتر می کنند بلکه بر روی زیبایی کل چهره تاثیر می گذارند. چهره هر کسی را که با ابروهای کم پشت نگاه کنید تفاوت را با کسانی که دارای ابروهای پرشتی هستند مقایسه کنید ابروهای  زیبا تقارن و تعادل به چهره شما می دهند و ظاهر شما را کاملاً متحول می کنند.

اما اگر ابروهایتان را هر روز با مداد می کشید یا خیلی کم پشت هستند  و از شکل آن ناراضی هستید ، چه کاری می توانید انجام دهید؟ میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن ابرو که از روش های هاشور و قرینه سازی ابرو  هستند و روش های نیمه دائمی اند تا یکسال ماندگاری دارند.

 

ابروهای مناسب با هاشور مویی و کرکی ابرو

روند هاشور ابرو مویی ابرو  ظریف می تواند با اضافه کردن رنگی که دقیقا شبیه تارهای موی ابرو را شماست را بکشد و ابروهای زیبایی را برای شما ایجاد کند. نتیجه نهایی بسیار طبیعی و به صورت ملایم پرپشت است به طوری که وقتی به چهره جدید خود نگاه می کنید ، خطوط موهای بسیار ریز و کاملی را مشاهده خواهید کرد.

در پایان فرآیند ، شما صاحب ابروهای دائمی به ظاهر طبیعی خواهید شد که کاملاً متقارن هستند. ابروهای شما به درستی قرار می گیرند و از رنگ مناسبی با توجه به چهره و سلیقه برخوردار هستند. انجام  این کار در این روزها در سالن زیبایی فروز اسلامی به راحتی امکان پذیر است ، با  سالن فروز اسلامی در تماس باشید تا به شما برای مشاوره اولیه هاشور کرکی و مویی ابرو کمک کنند.

اگر تلاش می کنید که ابروهای شما خوب به نظر برسد ، یک تکنیک عالی است که باعث می شود ابروهایتان به شکوه کامل آنها بازگردد.

بسیاری از مراجعان این روش ، افرادی که شیمی درمانی یا آلوپسی داشته اند ، زخم روی ابرو داشته اند یا دارای ابروهایی  نا متقارن و کم پشت هستند به سراغ هاشور مویی و کرکی ابرو می روند.

اگر شما یک شیوه زندگی فعال مانند ورزش زیاد در برنامه روزانه خود دارید ، می توانید آرایش ابرو را فراموش کنید زیرا آرایش دائم در هیچ شرایطی به مدت یکسال پاک نمی شود. بنابراین به دنبال ابروهای دائمی و طبیعی باشید!

 

روند کار هاشور ابرو

قبل از ترمیم ابروهای دائمی در ظاهر طبیعی ، تکنسین آرایش نیمه دائمی شما به شکل صورت شما نگاه می کند و در مورد رنگ ها با شما بحث خواهد کرد. پیروی از ساختار استخوان و خطوط صورت شما ضروری است زیرا هیچ دو نفر ابرو یکسانی ندارند. اگر اصلا ابرو ندارید ، نیازی به نگرانی نیست زیرا موقعیت چشمان و ساختار استخوان شما جایی را که لازم است ابرو کشیده شود را نشان میدهد. هنگامی که شما در مورد شکل دلخواه ابرو خود با تکنسین آرایش دائم به توافق رسیدید ، کار هاشور ابرو آغاز می شود.

 

همیشه ارزش آن را دارد که هاشور ابرو خود را به یک تکنسین حرفه ای واجد شرایط مثل فروز اسلامی بسپارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *