فروز اسلامی آرایشگر همه چیز درباره خدمات آرایش دائم
فروز اسلامی آرایشگر

همه چیز درباره آرایش دائم

همه چیز درباره آرایش دائم

آرایش دائمی یک راه حل جادویی برای برخی از مشکلات زیبایی شناختی است ، زیرا به خانم ها این امکان را می دهد تا از ابروهای ضخیم و لب های پر لذت ببرند ،این کار باعث می شود تا هر روز صبح بدون  استفاده از لوازم آرایش و بی نیاز از پاک کردن آن هرو روز آرایش کامل داشته باشید. با این حال ، آرایش دائمی بدون نقص نیست ، زیرا خطر واکنش های آلرژیک و همچنین رفع مشکل آن را به همراه دارد.ما همه چیز را درباره آرایش دائم در این وب سایت برای شما ارائه کرده ایم:

کار بردهای آرایش دائم چیست؟

آرایش دائمی رنگی است که در یک لایه بالایی پوست توسط یک دستگاه مخصوص برقی وارد می شود که به عنوان یک ابزار خال کوبی عمل می کند.بیشتری کاربردی که دارد برای ابروها مناسب است ؛ افزودن و کشید تارهای مو  باعث می شود ابروها از نظر پر  بودن   جذابیت بیشتری داشته باشند. همچنین برای ترسیم خط چشم روی مژه از آرایش دائمی استفاده می کند. از طرف دیگر ، مژه ها را می توان با کشیدن خط نازکی بین مژه ها که بن مژه نامیده از نظر ظاهری تقویت کرد.

کشیدن لب ها برای داشتن لبهای جذاب

آرایش دائمی به لبهای کوچک و باریک ، ظاهری پر تر ، برجسته تر  و با رنگی به دلخواه سلیقه مشتری از صورتی کم رنگ گرفته تا قرمز می دهد که از ظرافت و زنانه بودن سخن می گوید. معمولاً مرزهای لب به منظور مشخص کردن ویژگی های آنها ترسیم می شود ، در حالی که رنگ لب با استفاده از تکنیک خاصی از آرایش دائم  احیا می شود اثر این آرایش ممکن است به مدت دو سال دوام داشته باشد و پس از آن دوباره می توان تمدید کرد.

ترمیم شکل برخی اجزای بدن

آرایش دائمی در برخی شرایط پزشکی قابل استفاده است ، زیرا می تواند برای مثال برای ترمیم تقریبی نوک سینه در بیماران سرطانی مورد استفاده قرار گیرد. همچنین می توان آرایش دائمی را برای ترسیم ابرو یا ریشه مو پس از انجام شیمی درمانی یا بعد از ایجاد نورودرمیت و همچنیناستفاده از آن  برای پنهان کردن جای زخم ناشی از سوختگی یا تصادفات به کار برد.

خطرات سلامتی

از طرف دیگر ، آرایش دائمی در صورت مراجعه به افراد غیر متخصص و نا وارد بدون در نظر گرفتن بهداشت مناسب بدو خطرات سلامتی نیست ، زیرا پوست هنگام کشیدن خال کوبی در معرض زخم قرار دارد. این خطرات عبارتند از پاسخهای آلرژیک ، التهاب اپیدرمی یا گرانولومها که در بدترین موارد بروز می کنند و همچنین دشواری برداشتن دائمی آرایش ، زیرا در این مورد حدود 10 تا 15 جلسه لیزر در طی یک تا دو سال نیاز دارد.

احتیاط لازم است

خانمها باید با در نظر گرفتن اینکه به چه متخصصی مراجعه می کنند و کیفیت  رنگهای مورد استفاده  چگونه است و میزان پایبندی متخصص به شرایط بهداشتی ، تصمیم خود را با تحقیق بسیار در مورد انتخاب متخصص و کیفیت مواد و شرایط بهداشتی گرفته  و آن را در دست متخصص آرایش و زیبایی بسپارند ، تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *