گریم تخصصی عروس براساس آنچه که مد نظر هر عروس خانمی است

انتخاب گریم تخصصی عروس مناسب با روز عروسی شما که خاص ترین روز است کاری دشوار است بسیاری از سبک ها ، انتخاب ها و استایل های زیبایی می توانند فرایند تصمیم گیری شما را پیچیده کنند. ما در سالن زیبایی فروز بیوتی با راهنمایی برای زیباترین سبک های گریم تخصصی عروس هر نوع سلیقه عروس را پوشش می دهیم ، و برنامه ریزی روز عروسی زا برای شما آسان تر می کنیم.

 

 

آرایش عروسی طبیعی

مهم ترین موردی که در این روز ویژه خود نیاز دارید ، نگرانی در مورد ماندگاری و عدم ماندگاری آن است ، که در آخر شب نیز درخشان و به همان زیبایی که ساعت های اولیه آماده شدن بودید باشید. آرایش طبیعی برای اطمینان از ماندگاری در تمام طول روز ، تمرکز بر روی پوست ابریشمی و سایه هایی با رنگ های  خنثی ایده آل. رژ لب مات طبیعی نزدیک به رنگ لب در صورتی که نمی خواهید رژ لب را تمدید کنید، مورد توجه است یک ظاهر عروس طبیعی نیز به عنوان ویژگی های شما برای انتخاب این مورد برجسته است و این اطمینان است که شما زیباترین نسخه از خود در روز عروسی هستید.

 

آرایش عروسی کلاسیک

یک ظاهر آرایش کلاسیک یک گزینه مناسب برای روز بزرگ شماست ، زیرا بی انتها زیباخواهد بود و از هرگز از مد نمی رود. برای دستیابی به این ظاهر ، به دنبال آرایش چشم ساده با رنگ های قهوه ای مخملی بروید و بسته به شکل چشم ، یک خط چشم تمیز و براق داشته باشید. برای داشتن چشمان جذاب تر ، یک خط چشم قهوه ای تیره را به جای مشکی ، همراه با رژ لب صورتی یا سرخابی انتخاب کنید.  ویژگی های طبیعی خود را تقویت کرده و زیاد نواحی صورت را پر زرق و برق نکنید.

آرایش عروسی دراماتیک

شما همیشه با این سبک گریم تخصصی عروس بی عیب و نقص را به دست بیاورید. برای یک سبک دراماتیک ، به دنبال ابروهای کاملا ضخیم و خط چشم ، همراه با رنگ های قهوه ای دودی باشید.برای  افرادی که چشم درشت دارند ، خط چشم آبی را می توانید امتحان کنید تا چشمانتان درشت تر به نظر برسد ، و برای چشمان ریزتر با یک خط چشم مایع مشکی کشیده چشمان را کشیده ترکنید و زمانی که آرایش چشمانتان زیاد است رژ لب هایی با رنگ های تند را انتخاب نکنید و رژ لب ملایم انتخاب مناسب تری است.

آرایش عروسی شاین دار

نکته اصلی این گریم تخصصی عروس ، در عین طبیعی بودن استفاده از رنگ های شاین دار و درخشان است و در نواحی برجسته صورت مثل گونه ،چشم ها و لب ها از یک رنگ براق استفاده می شود ویژگی های زیبای صورت  شما را به با شکوه ترین شکل ممکن نشان می دهد می کند ابروها در این حالت طبیعی کشیده می شود و برای چشم از رنگ  طلایی استفاده می شود  مژه ها با ریمل پرپشت کننده و برای خانم هایی با مژه های کم پشت از مژه مصنوعی استفاده می شود ، از یک مداد چشم مسی در امتداد خط بالای چشم برای عمق بیشتر استفاده می شود که رژ لب و رژ گونه با سایه های چشم خود تطبیق داده می شود

آرایش عروسی چشم Smokey

هنوز هم می توانید آرایش چشم دودی Smokey را برای عروسی خود انتخاب کنید، بدون اینکه به نظر برسد خیلی  آرایش  سنگین یا تیره ای برای این روز خاص خود داشته باشید. به دنبال یک پالت خاکستری زغال رنگ باشید و سایه های تیره تری را در گوشه های بیرونی چشم برای شما کشیده می شود . اگر طرفدار رنگ های خاکستری نیستید و یا برای چهره شما مناسب نیست ، در عوض سایه های دیگری را می اتوانید انتخاب کرده و در انتهای سایه به رنگ دودی برسید. برای متعادل کردن رنگ ها ، با یک رژ لب مات با رنگ گرم آرایش تکمیل می شود.

آرایش عروسی با لب قرمز

بی انتها جذاب و کلاسیک ، لب قرمز مدتهاست که مورد علاقه تمام خانم های جهان   است. یک لب قرمز با سایه ای متناسب یک آرایش عروسی بی عیب و نقص است و اگر شما کسی هستید که سبک جسورانه و مدرنی بخواهید ، پس این گزینه مناسب است. در انتخاب سایه مناسب ، تن پوست خود را در نظر بگیرید و اینکه آیا تن پوست سرد یا گرم دارید – این به شما اطمینان می دهد که از رنگ مناسب و از این رو ، آرایش مناسب استفاده کنید. علاوه بر این ، به سراغ یک فرمول ماندگار بروید ، تا تمام روز یک عروس زیبای تمام عیار به نظر برسید.

آرایش عروسی زمستانی

به این دلیل که در هوای زمستان پوست خشک تر است، بنابراین مطمئن شوید که پوست شما  به اندازه کافی مرطوب و آماده شده است و یک زیر سازی مناسب انجام شده است. علاوه بر این ، انتخاب یک رژ لب جسورانه برای ظاهر عروسی شما باعث پر زرق و برق تر خواهد شد – برای سایه نهایی زمستانی به دنبال زنگ های آلبالویی ، تن قرمز و رنگ های شرابی قرمز باشید.

بهترین آرایشگاه عروس اصفهان

بهترین آرایشگاه عروس اصفهان

پس اگر به دنبال بهترین سالن زیبایی گریم تخصصی در اصفهان هستید ما به شما سالن تخصصی گریم عروس فروز بیوتی را معرفی می کنیم که با تلفیقی از سبک های مدرن طبق سلیقه شما بهترین روز زندگی تان را خاطره انگیز می کند.