طراحی قاب ابرو

طراحی قاب ابرو

طراحی قاب ابرو

طراحی قاب ابرو : یکی از روش های رایج برای ایجاد ابرویی زیبا و از بین بردن تا به تا بودن ابروها، طراحی قاب ابرو است. این روش برای کسانی که دارای ابروهای کم پشتی هستند بسیار مناسب است. همچنین می تواند جایگزین مناسبی برای انجام کارهایی چون هاشور و یا تاتوی ابرو باشد.

قاب ابرو یا استنسیل ابرو روشی برای شکل دادن به ابرو و زیباتر کردن آن است. بهتر است برای طراحی از مداد و یا سایه ابرو متناسب با رنگ مو و آرایش چشم استفاده کرد.

روش های طراحی قاب ابرو

استفاده از شابلون؛

یکی از روش هایی که برای طراحی قاب ابرو می توان از آن استفاده کرد، شابلون ابرو است. این شابلون ها را می توان به راحتی از داروخانه ها و یا فروشگاه های لوازم آرایشی تهیه کرد. این شابلون ها در طرح های مختلف قابل استفاده هستند که باید طرحی متناسب با چهره و چشم انتخاب کرد.

شابلون هایی که برای طراحی ابرو از آن استفاده می شود، علاوه بر هزینه مناسبی که دارند می توان به کمک آنها به راحتی در زمانی کوتاه سایه چشم را با ابرو متعادل کرد و همچنین ابروها را با هم قرینه کرد. این وسیله یکی از لوازم های آرایشی بسیار پرکاربرد بوده که به هر چه زیباتر شدن فرد کمک می کند.

ساخت قاب ابرو ؛

قاب ابرو را می توان در منزل و با استفاده از مقوا و یا عکس های رادیولوژی نیز درست کرد. استفاده از قاب ابرو باعث پر کردن نقاط خالی در ابرو می شود. برای ساخت و طراحی قاب ابرو می توان طرح ابروی مورد نظر خود را نقاشی کرد و سپس به وسیله قیچی طرح را از داخل مقوا خارج کرد.

برای کشیدن ابرو با استفاده از قاب ابرو، بایستی ابتدا مدادی متناسب با رنگ ابرو و همرنگ با آن انتخاب کرد. سپس قاب را روی ابرو گذاشته و به صورت آهسته با استفاده از مداد یا قلم مو ابرو را کشید.

برای استفاده از قاب ابرو بایستی خط بالا و پایین ابرو را کشید تا قاب به درستی شکل بگیرد. پس از کشیده شدن و طراحی ابرو به صورت کامل، بهتر است اطراف ابرو را با استفاده از کرم پودر یا کانسیلر تمیز کرد تا ابرو زیباتر نمایان شود.

بهترین میکروبلیدینگ اصفهان در سالن زیبایی فروز اسلامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *