گریم تخصصی عروس در اصفهان
گریم تخصصی عروس در اصفهان

گریم تخصصی عروس اصفهان

گریم تخصصی عروس اصفهان

با ظهور کانتور در دنیای آرایش و گریم تخصصی عروس در اصفهان و سایر نقاط دیگر ، بسیاری از مشکلاتی نارضایتی که  خانم ها از اجزای صورتشان  دارند را می شود برطرف نمود، ، به طوری که متخصصان کانتور و گریم مثلا می توانند اندازه بینی را کاهش دهند ، لب ها را برجسته کنند ، یا برجسته سازی و زاویه سازی فک و گونه ها و ترفندهای دیگر.که گریم تخصصی عروس اصفهان را با خیال راحت به خانم فروز اسلامی بسپارید

امروزه ترفندهای کانتور جدیدی در گریم عروس اصفهان وجود دارند که از طریق این مراحل آرایش عروس زیباتر می شود:

 

  • قدم اول

شروع به تعریف پیشانی با سایه کانتور تیره ، از بالا و از طرفین کنید.

  • مرحله دوم

با نور و کانتور کردن و ایجاد سایه های روشن و تیره شما ، می توانید بینی تان را باریک تر نشان د هید

  • مرحله سوم

در آخر ، کانتور را از طریق Blinder Beauty مخلوط کنید تا ظاهر طبیعی به نظر برسد.

بدین ترتیب ، بینی عروس کوچکتر به نظر می رسد ، اما این کافی نیست ، زیرا عناصر دیگری در آرایش وجود دارد که می توانند در این کار به شما کمک کنند ، از جمله:

 

کانتور ابرو

روی تعریف درست و صحیح ابروها کار کنید ، زیرا کانتور ابروهابه طور صحیح باعث می شود که پیشانی کوتاهتر به نظر برسد ، و می توانید با پر کردن حفره های ابرو در ابتدا با سایه ای متناسب با رنگ موی ابرو ، این کار را انجام دهید و سپس از روی آن ابرو را پر کنید.

آرایش چشم

برای جلب چشم و دور نگه داشتن آن از پیشانی از آرایش چشم های زیبایی ، سایه چشم های لایت و جذاب متناسب رنگ پوست  استفاده می شود و این ها به طور همزمان ترفندهای مؤثری هستند.

میکاپ عروس فقط به آرایش صورت محدود نمی شود بلکه از آن برای پنهان کردن نقایص گردن ، چین و چروک و خطوط ریز استفاده می شود.

کانتور گردن در میکاپ عروس

همچنین  کانتور گردن عروس به کاهش تفاوت بین رنگ پوست صورت و پوست گردن نیز کمک می کند و همچنین می توان از آن برای بهبود ظاهر یک گردن دارای غب غب یا گردن با پوستی شل و چین چروک استفاده کرد.

اول: مراحل پنهان کردن خط گردن برای عروس برای پنهان کردن چین و چروک و خطوط ریز

  • مرحله اول: پایه ای را که هنگام استفاده از آرایش صورت در گردن و قسمت پایین چانه استفاده می شود ، با توزیع مناسب برای پوشاندن کل دور گردن استفاده کنید.
  • مرحله 2: از رنگ پایه ای تیره در امتداد گوشه های بیرونی خط فک و زیر چانه و قسمت های بیرونی گردن استفاده کنید ، جایی که چین و چروک ها برجسته ترین هستند.
  • مرحله سوم: “کانسیلر” را در زیر مرکز گردن “دقیقاً زیر چانه” و در طرفین و بالای ترقوه بکشید تا گردن بلندتر شود و اعمال کانتور گردن عروس باعث پنهان شدن علائم شل شدن پوست در این ناحیه می شود.
  • مرحله چهارم: اگر می خواهید از مدل موی بلند استفاده کنید ، کل گردن و بالای قفسه سینه را آشکار می کنید ، می توانید دو خط را با یک کانسیلر سبک بالای سینه ها بکشید.
  • مرحله پنجم: از قلموی کانتور استفاده کنید تا کانسیلر را با یک پایه تاریک مخلوط کنید ، بنابراین آنها با هم مخلوط می شوند تا گردن شما زیباتر به نظر برسد.
  • مرحله ششم: می توانید کمی سایه اکلیلی بکشیدتا مقداری درخشش به گردن خود بیافزاید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *